Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Biłgoraj: Czołowe zderzenie bmw z audi. Siedem osób w szpitalu. Jedna zmarła AKTUALIZACJA

W czwartek wieczorem doszło do kolejnego tragicznego wypadku. Na drodze wojewódzkiej nr 835 zderzyły się dwa auta osobowe.

W wyniku wypadku siedem osób trafiło do szpitala. Do zderzenia bmw z audi doszło w okolicy skrzyżowania al. Jana Pawła II z ul. Lubelską. Bmw jadące w stronę Lublina zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się czołowo z audi.

Na miejscu zdarzenia pojawiły się służby ratunkowe. Siedem osób zostało przewiezionych do szpitala. Niestety jedna z nich zmarła w nocy w szpitalu.

Funkcjonariusze policji pracują nad ustaleniem wszystkich okoliczności zdarzenia.

Aktualizacja

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 22.00 na wysokości skrzyżowania ul. Jana Pawła II z ul. Lubelską w Biłgoraju. Zderzyły się tam czołowo dwa pojazdy marki bmw i audi. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pojazd marki BMW poruszał się od strony Biłgoraja w kierunku Lublina, natomiast Audi jechało od Lublina w kierunku Biłgoraja. Do zderzenia doszło na lewym pasie ruchu dla BMW, a na prawym dla Audi – informuje KWP Lublin.

W wyniku wypadku ucierpiało 7 osób. 25-letni kierujący Audi z gm. Goraj zmarł po przewiezieniu do szpitala w wyniku odniesionych obrażeń, natomiast 19-letni pasażer BMW z Biłgoraja walczy o życie w szpitalu. Pięciu pozostałych uczestników zdarzenia również trafiło do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała tj. 3 pasażerów Audi w wieku 24,25 i 36 lat z powiatu biłgorajskiego i okolic, oraz dwóch 19-latków z Biłgoraja – kierowca i pasażer BMW.

2013-09-06 07:03:47
(fot. KWP Lublin)

Komentarze wyłączone

Z kraju