Bilet na pociąg kupisz nie tylko w kasie. Sprzedają je w salonikach prasowych

W tym tygodniu jeden z przewoźników kolejowych rozpoczął sprzedaż biletów na swoje połączenia w salonikach prasowych. Dzięki temu pasażerowie będą mogli uniknąć oczekiwania w kolejkach do kas biletowych na dworcach.

Od czwartku bilety na pociągi regionalne można kupić nie tylko w kasach biletowych czy przez internet. Przewoźnik uruchomił bowiem kolejny kanał sprzedażowy, którym są saloniki prasowe Kolportera. Przewozy Regionalne rozszerzyły bowiem współpracę z firmą Teroplan S.A., właścicielem serwisu e-podróżnik.pl oraz z firmą Kolporter, właścicielem sieci saloników prasowych. Dzięki temu liczba stacjonarnych punktów sprzedaży biletów przewoźnika zwiększyła się o blisko 800 lokalizacji.

– Podejmując współpracę z Kolporterem oferujemy naszym pasażerom możliwość zakupu biletów w blisko ośmiuset salonikach prasowych, dokonując tym samym przełomu w skali kraju w kwestii podejścia do potrzeb klientów. Zwiększenie dostępności oferty POLREGIO to kluczowy element w strategii sprzedaży biletów przewoźnika. Saloniki Kolportera zlokalizowane są w centrach miast i miasteczek, co w radykalny sposób ułatwi korzystanie z naszych usług zwłaszcza tam, gdzie kas biletowych nie ma – wyjaśnia Anna Lenarczyk, Członek Zarządu-Dyrektor Handlowy Przewozów Regionalnych.

W naszym województwie Przewozy Regionalne obsługują połączenia m.in. do stacji i przystanków w Chełmie, Dęblinie, Porcie Lotniczym w Świdniku, Lubartowie, Parczewie, Białej Podlaskiej, Łukowie, Zamościu czy Terespolu. Pociągi kursują też do Stalowej Woli, Rzeszowa, czy Siedlec.

(fot. nadesłane)
2017-10-21 18:01:44

Zobacz również

7 komentarzy

 1. tylko kto o zdrowych zmysłach, ceniący czas dziś jeździ pociągiem…

 2. Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

  Jak tak dalej pójdzie to agenci specjalni robiącej bokami Kolei, bilety będą roznosić po domach i będą obiecywać zbawienie wieczne za skorzystanie z przejażdżki.

 3. jetpack_remote_comment

  Jeżdzą ludzie nie mający prawa jazdy. Których nie stać na auto lub paliwo do niego. Mieszkający w różnych województwach a dojeżdżający do pracy do innych. Okazjonalnie na różne imprezy. Albo miłośnicy kolei których nie brakuje w naszym kraju.

 4. w końcu kolej poszła po rozum do głowy, no XXI W., hello a oni zawsze byli 100 lat za murzynami, jeżeli chce kolej istnieć to musi iść z duchem czasu. Tam jeszcze wiele musi się zmienić…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8759zł 0.24%
  • GBP 5.0579zł -0.06%
  • EUR 4.5774zł 0%
  • CHF 4.2734zł 0%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach