Białka: 8-letni chłopiec wjechał rowerem pod samochód. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala

W piątek na drodze krajowej nr 19 doszło do poważnego wypadku z udziałem 8-letniego chłopca. Dziecko wjechało rowerem wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy.

Do zdarzenia doszło w piątek przed południem na drodze krajowej nr 19 w Białce w powiecie radzyńskim. Kierująca renaultem, 41-letnia kobieta potrąciła 8-latka, który na rowerze wjechał na drogę, wprost pod jadące auto.

W wyniku zderzenia dziecko odniosło poważne obrażenia ciała i zostało przetransportowane do szpitala. Kierująca autem kobieta była trzeźwa. Przez ponad godzinę na tym odcinku drogi ruch pojazdów odbywał się wahadłowo.

Funkcjonariusze radzyńskiej policji ustalają dokładne okoliczności wypadku.

2015-05-16 10:27:35
(fot. Policja Radzyń Podlaski)

7 komentarzy

 1. Co tu ustalać, dziecko nie popatrzyło czy nic nie jedzie i wtargnęło pod samochód. Nic mu się poważnego nie stało i będzie miał teraz nauczkę.

  • Dokładnie. 8latek to nie malutkie dziecko ale jeśli jest tak wychowywany to nie dziwne ze ktoś wymyślił szelki i smycz dla dzieci.

 2. Do k**wy nę**y! Ośmioletnie dziecko na rowerku na drodze krajowej?! Szkoda, że nie na ekspresówce! To dziecko ma jakichś opiekunów? To chyba są psychicznie upośledzeni, albo leżeli w trzy du*y pijani. Ręce opadają po prostu…

 3. Bo w tych czasach 8latek nie umie myśleć ze samochodzik jest troszkę szybszy i twardszy od rowerku a rowerek nie przeskoczy samochodu jak w grze komputerowej. Rośnie pokolenie debili.

  • Zacznijmy od tego, że to dziecko – samodzielnie- nie mogło poruszać się nawet po chodniku. W tym wieku konieczny jest opiekun, dziecko nie posiada karty rowerowej. Pytanie gdzie byli prawni opiekunowie.

 4. To jak wreszcie bylo kobieta potracila 8-latka czy chlopiec wjechal wprost pod jadace auto, bo juz nie wiem kto jest winny ?

 5. wredny vbachor

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku