Białka: 13-latek za kierownicą, pijany ojciec na fotelu pasażera

W czwartek w Białce doszło do zderzenia pojazdu osobowego z motocyklem. Za kierownicą auta siedział 13-latek, a jego pijany ojciec na fotelu pasażera.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Białce w gminie Milejów. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że zderzyły się tam dwa pojazdy; motocykl marki Honda oraz auto osobowe marki Renault. Jednośladem kierował 15-latek zaś za kierownicą auta siedział 13-latek. Jak ustalili mundurowi sprawcą zdarzenia okazał się kierowca motocykla.

Kierujący motocyklem nie posiadał stosownych uprawnień do kierowania i przewoził 15-letniego mieszkańca miejscowości Białka. Policjanci ustalili, iż tuż przed skrzyżowaniem 38-letni ojciec przesiadł się z miejsca kierowcy z 13-letnim synem i dopuścił go do kierowania pojazdem.

Badanie alkomatem 38-latka wykazało, że miał on w organizmie ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie posiadał także uprawnień do kierowania, wcześniej był już karany za jazdę po alkoholu.

Nieletni byli trzeźwi i zostali przewiezieni do szpitala. Nietrzeźwy ojciec trafił do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu policjanci będą wykonywać z nimi dalsze czynności w tej sprawie.

dre

eeww

wfww

wfeff

2016-08-26 14:39:17
(fot. nadesłane mail alarmowy)

Zobacz również

19 komentarzy

 1. Wakacje i urlop będą mieli przedłużone . Jeden w szpitalu , drugi w areszcie . Ot , skutki picia wódki . Tylko szkoda dzieciaków .

 2. Niesamowite natężenie ludzkiej głupoty.

 3. Janusze kierownicy.pl

  Brawa dla „Tatusia”, cóż za odpowiedzialność, do paki takiego.

 4. Dobrze ze malolaty trzezwe chociaz:)

 5. Białka to nie wieś to stan umysłu

 6. Jak widać po artykule pijackie scierwa nie mają szacunku dla życia czy zdrowia własnych dzieci. Tak państwo stworzyło warunki by pijacka cholota była na tyle bezczelna by wykorzystywać dzieci do własnych celów. Jeśli pobiera 500+ zabrać pieniądze a zastosować wypłatę równowartości w produktach przemysłowych. Upublicznić wizerunek i skazac na 2 lata pracy spolecznych na rzecz ludziom potrzebujacych. Tylko mozna o takim wyroku pomarzyć w tym Patopolandzie.

 7. To sie patologia spotkala, pewnie w innych okolicznosciach poszliby razem na wôdke ?

 8. „Kierujący motocyklem nie posiadał stosownych uprawnień do kierowania i przewoził 15-letniego mieszkańca miejscowości Białka. ” Czyli na motocyklu też były dwie osoby? ktoś spier**ielił ten artykuł i zanim go wysłał nawet go nie przeczytał.

 9. A to sie dzieciaczki przestraszyly :-/

 10. Kierujący nieletni bez uprawnień a jedyna dorosła osoba miała 3 promile. Lepiej niech te wakacje się kończą bo ludziom na mózgi pada. Dobrze że nikt nie zginą.

 11. To są skutki 500+, brawo PIS.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online