Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Bezwola: Uderzyła autem w drzewo

32-letnia mieszkanka Ryk, kierując osobowym oplem, zjechała na prawe pobocze a następnie uderzyła w drzewo. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, by dostać się do uwięzionej w aucie kobiety.

Do wypadku doszło dzisiaj przed godziną 7.00 w miejscowości Bezwola na drodze krajowej nr 63. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki opel astra, 32- letnia mieszkanka Ryk, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na prawe pobocze i uderzyła w drzewo. By wydostać ją z auta, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. W chwili zdarzenia kierująca oplem była trzeźwa, co potwierdziło przeprowadzone na miejscu badanie. W wyniku wypadku na krajowej 63- ce trwały utrudnienia w ruchu, który odbywał się wahadłowo – informuje rzecznik radzyńskiej policji.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia i apelują do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Pamiętajmy, że wyobraźnia, rozsądek, umiejętność przewidywania sytuacji na drodze.

Komentarze wyłączone

Z kraju