Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Barki: Zderzenie dwóch aut, jedna osoba w szpitalu

Wczoraj po południu w Barkach w powiecie łęczyńskim zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 17:30 w miejscowości Barki. Na drodze wojewódzkiej nr 838, pomiędzy Głębokim a Dorohuczą, zderzyły się dwa samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że oba pojazdy jechały w jednym kierunku.

Kierowca mazdy, młody mężczyzna, podjął manewr wyprzedzania jadącego przed nim auta, którego kierująca w tym czasie zaczęła skręcać w lewo. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Kierująca jednym z podjazdów została przetransportowana do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Informację i zdjęcia otrzymaliśmy od Czytelniczki – Dziękujemy!

2015-08-30 18:58:17
(fot. Nadesłane Monika)

6 komentarzy

  1. Dobrze niech ustalają,żeby za jakiś czas z płaczem nie szukali świadków,jak to często bywa w tej policji.

    • po cholerę komentujesz pisząc „nic”? Jak paluchy swędzą to wrzątkiem polej, może przejdzie, tylko nie płacz jak to często robisz

      • A ty konia bij bo masz w tym wprawe pajacu. Kazdy moze komentowac jak chce. Wolnosc slowa jest jakbys zapomnial.

  2. Skoro wyprzedzał a pani skręcała w lewo to uszkodzenia powinny być po prawej stronie wyprzedzającego pojazdu, albo zdjęcie nie z tego zdarzenia co opis.

  3. Jeśli mazda 2 skręcała w lewo a 323 wyprzedzała to zdjęcia są z tego zdarzenia, trochę wyobraźni w grach może wyglada to inaczej.

Z kraju