Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Bagno: Za szybko na zakręcie. Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut

W poniedziałek w miejscowości Bagno doszło do zderzenia dwóch aut. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17 w miejscowości Bagno, pomiędzy Zwierzyńcem a Szczebrzeszynem. Jak ustalili policjanci, kierująca autem marki Renault Megane 21-latka, jadąc w kierunku Zwierzyńca, na zakręcie drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do zderzenia z autem marki Renault Espace, którym kierował 41-latek.

– Tuż po zdarzeniu do szpitala trafiły trzy osoby – kierująca samochodem renault megane i dwie pasażerki renault espace. Na szczęście ich obrażenia okazały się powierzchowne – informuje podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej Policji.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierującej pojazdem renault megane zatrzymano prawo jazdy.

68-94063

2016-10-04 13:52:51
(fot. Policja Zamość)

11 komentarzy

 1. Prawdziwe bagno nie chciał bym siedzieć w tym espace
  nie bardzo widać żeby poduszki zadziałały : (

 2. To te espace takie plastikowe? Wow.

 3. niezłe bagno :/

 4. i znowu baba za kierownica

 5. Jak to jest ze espace ma skasowany cały przód a Megane jest do wybielania? Ktoś mi to wyjaśni? Przecież espace to duuuzy bezpieczny van hehe

  • megane jest produkowane od 2002 i jako jedyne auto w tym czasie uzyskało 5 gwiazdek w testach ADAC (ale niemieckie autobildy zapomniały o tym napisać..). Espace II jak już ktoś napisał 1991-1996 czyli ma 20 lat albo więcej… a do tego konstrukcja jest prawie niezmieniona z espace I… w kwestii wytrzymałości konstrukcji dzieli je przepaść. Mimo tego Espace II to bezpieczny Van o czym świadczą powierzchowne obrażenie wszystkich pasażerów i kierowców!

 6. Wczoraj baby waliły w znaki a dziś powtórka. Tak to jest jak się nie ma doświadczenia i nie bierze trudnych warunków panujących na drodze a chciało by się jeździć za młodu jak Kubica.:)

 7. ..nie bierze pod „uwagę” oczywiście.