Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Awanturował się z najbliższymi, groził pozbawieniem życia. Trzy miesiące spędzi w areszcie

We wtorek Sąd Rejonowy w Biłgoraju zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 54-letniego mieszkańca gminy Obsza. Mężczyzna podejrzewany jest o stosowanie przemocy w stosunku do osób najbliższych.

W minioną niedzielę policjanci zatrzymali 54-letniego mieszkańca gminy Obsza. Rodzina mężczyzny zgłosiła mundurowym, że będąc po wpływem alkoholu wszczął on awanturę i groził pozbawieniem życia.

– Wczoraj Sąd Rejonowy w Biłgoraju zastosował wobec sprawcy przemocy w rodzinie środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Teraz mężczyzna odpowie za swoje czyny przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia sierż. szt. Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

2018-01-10 17:37:22
(fot. pixabay.com)

2 komentarze

  1. znając życie wypuszczą go po 3 miesiącach…wróci do domu i wymorduje rodzinę…dopiero wtedy będzie lament i płacz…wyrazy współczucia dla rodziny…
    od razu powinien dostać te 5 lat…a jak wyjdzie zakaz zbliżania się do wsi na odległość paru kilometrów…

  2. Grozi… A i tak dostanie rok w zawieszeniu na dwa. I dalej będzie robił to samo. Takie mamy prawo w Polsce. A potem jak dojdzie do tragedii to lament i płacz, dlaczego nikt nic wcześniej nie zrobił.

Z kraju