690 680 960

Awanturował się na weselu, uszkodził dwa auta. Miał przy sobie różne narkotyki

Policjanci z Adamowa zatrzymali jednego z gości weselnych, który podczas awantury uszkodził dwa pojazdy. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Serokomli w powiecie łukowskim. Policjanci przyjęli zgłoszenie o awanturze podczas weselnego przyjęcia.

Jak ustalili na miejscu mundurowi, pomiędzy gośćmi weselnymi doszło do kłótni i przepychanek. Jeden z agresywnych mężczyzn uczestniczący w zajściu, 26-latek z gminy Serokomla, przytrzymywany już był przez świadków zdarzenia. W pobliżu młodego mężczyzny leżała saszetka, którą młodzieniec kopnął twierdząc, że nie jest jego własnością.

Jak się jednak okazało saszetka należała do 26-latka. W środku znajdowała się marihuana, amfetamina, ekstazy oraz mefedron. Młodzieniec został zatrzymany w policyjnym areszcie, a jego narkotyki zabezpieczone.

Policjanci wyjaśniając okoliczności całego zajścia ustalili, że awanturujący się nietrzeźwy 26-latek umyślnie uszkodził elementy karoserii i szybę samochodów marki Audi. Dzisiaj młodzieniec usłyszy zarzuty, a prowadzący postępowanie ustalą skąd miał narkotyki i dla kogo były przeznaczone.

(fot. Policja Łuków)

10 komentarzy

 1. Szczyt geniuszu mieć prochy i wdać się w awanturę.

 2. to ile samochodów marki Audi miało ta samą szybę?? „umyślnie uszkodził elementy karoserii i szybę samochodów marki Audi”

 3. to tak samo jak uszkodzić okno w kilku domach;) pozdrawiam

 4. to jeżeli było kilka samochodów AUDI to trzeba to było zaznaczyć
  z tego cyctatu rozumiem jedno „umyślnie uszkodził elementy karoserii i szybę samochodów marki Audi” że jeden samochód uszkodził a było ich kilka

  • Nie wynika z tego, ponieważ wcześniej jest mowa, w tytule o dwóch pojazdach. Dalej jest „…umyślnie uszkodził elementy karoserii i szybę samochodów marki Audi”. Logicznym jest, że szyba nie należała do jednego pojazdu, ponieważ wcześniej jest mowa o uszkodzonych dwóch pojazdach, a sprawca uszkodził elementy karoserii i szybę samochodów marki Audi, a były one dwa. Informacja ta zawarta jest wcześniej, w tytule i we wprowadzeniu do materiału…

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas