Czwartek, 25 czerwca 202625/06/2026
690 680 960
690 680 960

Autem dostawczym wjechał w osobówkę. Jedna osoba została poszkodowana (zdjęcia)

Kolejne zdarzenie drogowe na ulicach Lublina. Tym razem w dzielnicy Abramowice. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Nie ma większych problemów z przejazdem.

Do wypadku doszło w środę 15 października na ul. Zamenhofa w Lublinie. Przy skrzyżowaniu z ul. Abramowicką zderzyły się dwa samochody: dostawczy i osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wyjaśnia nam mł. bryg. Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, służby ratunkowe zostały zaalarmowane, iż jedna osoba jest poszkodowana. Obecnie trwają działania ratowników.

Funkcjonariusze drogówki przystępują zaś do ustalania szczegółowych okoliczności zdarzenia. Wstępnie wiadomo już, że było to typowe najechanie na tył poprzedzającego pojazdu.

Autem dostawczym wjechał w osobówkę. Jedna osoba została poszkodowana (zdjęcia)

fot. nadesłane – Radosław

Autem dostawczym wjechał w osobówkę. Jedna osoba została poszkodowana (zdjęcia)

fot. nadesłane – Radosław

Autem dostawczym wjechał w osobówkę. Jedna osoba została poszkodowana (zdjęcia)

fot. nadesłane – Radosław

Dodaj komentarz

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia