690 680 960

Jakie atrakcyjne propozycje proponują firmy udzielające pożyczki online

Rynek usług finansowych jest pełen ofert, które umożliwiają Ci pożyczenie pieniędzy. Do Twojej dyspozycji są banki z kredytami, jak także instytucje pozabankowe oferujące pożyczki. Oba rodzaje tych ofert zdecydowanie różnią się od siebie. Jeśli potrzebujesz dodatkowych pieniędzy, warto dobrze rozeznać rynek przed podpisaniem umowy tak, aby wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę. Warto poświęcić trochę czasu na sprawdzenie ofert, gdyż nawet na małej pożyczce możesz zaoszczędzić kilkaset złotych!

Podstawową sprawą, o której musisz wiedzieć to różnice jakie istnieją pomiędzy ofertą banków a innych instytucji finansowych. Banki oferują kredyty, które w długoletnich spłatach mogą być udzielane na dobrych warunkach, jednak mają swoje znaczące minusy. Wiele osób nie korzysta z kredytów gdyż:

– kredyt musi być zawsze przeznaczony na konkretny cel,

– aby uzyskać kredyt musisz przedstawić zaświadczenie o uzyskanym dochodzie od Twojego pracodawcy, to często wydłuża proces oceny Twojej zdolności kredytowej, a w wielu przypadkach brak odpowiedniego zaświadczenia przekreśla całkowicie szanse na dodatkowe środki,

– kredyt zawsze musi być obarczony opłatami, nie ma szans na jakąś darmową ofertę promocyjną,

– banki szczegółowo sprawdzają historię kredytową, jeśli masz lub miałeś zaległości ze spłatą zadłużeń, raczej nie masz szans na kredyt,

– jeśli wcześniej nie miałeś żadnego kredytu i nie masz pozytywnej historii kredytowej, również możesz mieć problemy z uzyskaniem pieniędzy.

Alternatywą dla oferty banków są pożyczki krótkoterminowe oraz te ze spłatą ratalną dostępne w instytucjach pozabankowych, zwanych czasem parabankami.

Tak jak w bankach, również i w parabankach oferty są różne. Jedne bywają bardziej atrakcyjne, inne lepiej omijać szerokim łukiem. W przypadku instytucji pozabankowych warto zainteresować się najciekawszymi ofertami znanych firm, mających ugruntowaną pozycje na rynku oraz proponujących ciekawe rozwiązania. Interesując się ofertą pozabankową, dobrą informację będzie dla Ciebie to, iż:

– firmy te chętniej udzielają pożyczek osobom bez stałych i wysokich dochodów,

– nie mając dobrej historii kredytowej ciągle masz szansę na pożyczkę,

– cały proces udzielania pożyczki możesz załatwić online, czyli przez internet bez wychodzenia z domu,

– pożyczki udzielane są ekspresowo, decyzje firm zapadają nawet w 15 minut,

– do Twoje dyspozycji jest wiele firm z szeroką ofertą promocyjną.

Ciężko jednoznacznie wskazać, która z firm pożyczkowych jest najlepsza, czy też, które będzie miała dla Ciebie najatrakcyjniejszą ofertę. Warto jednak przyjrzeć się kilku firmom i tym w jaki sposób zachęcają klientów do współpracy. Dzięki temu będziesz miał pogląd na to, co możesz wybrać wśród gąszczu ofert.

Ciekawe i ważne, dla wielu klientów są oferty, dzięki którym opłaca się współpracować z daną firmą przez dłuższy okres czasu. Przykładem może być oferta firmy SzybkaGotówka, która oczywiście także udziela pożyczki online. Dla wielu osób sytuacja finansowa jest na tyle nieciekawą, iż po pożyczkę wracają wielokrotnie. Właśnie dla takich klientów SzybkaGotówka proponują każdą co piątą pożyczkę całkowicie darmowo. Jeśli zatem przewidujesz, że będziesz częściej korzystał z pożyczek, warto pamiętać, iż piąta, dziesiąta, piętnasta i każda co piąta pożyczka jest darmowa. Firma ta także ma program lojalnościowy, jeśli polecisz nowego klienta, możesz liczyć na 40 złotych zniżki. Warto także szukać pierwszej darmowej pożyczki w SzybkaGotówka, ostatnio taka oferta dostępna była do kwoty nawet 6000 złotych z okazji urodzin firmy.

Inną firmą, która zachęca do dłuższej współpracy jest Money Man. Parabank ten ma tak skonstruowaną ofertę, iż co kolejna pożyczka może być wyższa, a od czwartej pożyczki możesz liczyć na spłatę ratalną! To, ciekawe rozwiązanie, szczególnie, gdy jesteś sumiennym klientem, co kolejny raz możesz uzyskać więcej, a spłata dzięki ratom będzie łatwiejsza. W ofercie firmy Money Man poziomy pożyczek i okres spłaty przedstawiają się następująco:

Pożyczka Poziom Start – od 100 do 1000 zł na okres do 61 dni.

Pożyczka Poziom Super Start – od 1050 do 1500 zł na okres do 61 dni.

Pożyczka Poziom Mega – od 1550 do 2000 zł na okres do 61 dni.

Pożyczka Poziom Turbo – od 2050 zł do 4000 zł na okres od 2 do 4 miesięcy.

Pożyczka Poziom Superturbo – od 4050 zł do 5000 zł na okres od 5 do 6 miesięcy.

Jak zatem widzisz, oferta firmy Money Man jest tak skonstruowana, że co raz możesz pozwolić sobie na więcej.

Klienci, szczególnie młodzi mają problem z brakiem historii kredytowej. Pamiętaj, że nie tylko zła przeszłość w temacie spłaty rat ma znaczenie co do możliwości uzyskania nowej pomocy finansowej. Dobrze jest mieć pozytywną historię kredytową. Jeśli chcesz zbudować swoją pozytywną historię w BIK i podobnych biurach informacji gospodarczej, powinieneś zainteresować się ofertą firmy Wonga. Ten parabank oferuje uczestnictwo w Programie Korzyści, która pozwala budować pozytywną historię kredytową. Dzięki temu, możesz z czasem uzyskać lepsze warunki na wonga.com, a także łatwiej będzie Ci się ubiegać o kredyt w banku czy parabanku. Oczywiście warunkiem są terminowe spłaty. Mało tego Wonga oferuje między innymi pierwszą pożyczkę na okres 60 dni i to za jedyne 10 zł, więc warto także i jej ofertę dokładnie przeanalizować.

Jednym z największych graczy na polskim rynku usług pozabankowych cieszącym się niesłabnącą popularnością jest Vivus. Co takiego wyróżnia tę firmę? Otóż Vivus nieustannie wychodzi z nowymi propozycjami do swoich klientów. Oprócz sztandarowej oferty pierwszej pożyczki za 0 złotych dostępnej przez internet, możesz zarobić z programem bonusowym dostępnym na Vivus.pl Oferta współpracy jest tak skonstruowana, że za poleconego znajomego, który skorzysta z Vivusa, Ty zarobisz na swój rachunek bankowy 30 złotych. Pozycja Vivusa w rankingach jest tak wysoka, dlatego, że oferuje to, co najlepsze w pożyczkach krótkoterminowych czyli darmową chwilówkę, a do tego możesz jeszcze z tą firmą zarobić pieniądze.

Firm pożyczających pieniądze jak widzisz jest bardzo wiele. Banki czy instytucje pozabankowe są do Twojej dyspozycji. Jednak warto przed podjęciem decyzji dokładnie sprawdzić poszczególne oferty. Dzięki rozsądnym decyzjom możesz skorzystać z pomocy finansowej bez zbędnych, wysokich kosztów. Pamiętaj także o tym, aby zawsze dokładnie sprawdzić umowę przed podpisaniem. Szczególnie istotne są daty spłaty. Gdy tylko będziesz pamiętał o terminowym oddaniu pieniędzy, powyższe oferty rzeczywiście mogą być realną pomocą finansową.

artykuł reklamowy

Jeden komentarz

  1. łatwo można też złożyć wniosek na ********* sami zadzwonią z ofertą finansowania inwestycji 🙂
    w MUP też już chyba są środki. Pomysł jest jednak najważniejszy!

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas