Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Apele niewiele dają. Kolejna osoba załatwiła potrzebę fizjologiczną w basenie, tym razem przy al. Zygmuntowskich

Niedostępna jest część atrakcji w Aqua Lublin przy al. Zygmuntowskich. Wodę zanieczyścił jeden z klientów, który zamiast w wc, swoją potrzebę fizjologiczną załatwił w Aquaparku.

Zarządzający kompleksami lubelskich basenów Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji od dawna apeluje do klientów o przestrzeganie podstawowych zasad higieniczno-sanitarnych. Przede wszystkim chodzi o korzystanie z pryszniców i toalet przed wejściem do wody, a także o pilnowanie w tym zakresie dzieci. Niestety po raz kolejny doszło do zanieczyszczenia wody, tym razem w Aqua Lublin przy al. Zygmuntowskich.

Od sobotniego późnego popołudnia zamknięta jest część atrakcji, gdyż jeden z gości zanieczyścił część rekreacyjną z rwącą rzeką tzw. „kulę”. Tym samym pozbawił możliwości korzystania z części Aquaparku nie tylko siebie, ale i pozostałych gości.

– Z przykrością informujemy, że do odwołania zamknięta jest zanieczyszczona cześć strefy rekreacyjnej. Dopóki nie otworzymy jej ponownie, codziennie obowiązuje zniżka 50% na pozostałą część rekreacji z basenem zewnętrznym – wyjaśnia Miłosz Bednarczyk z lubelskiego MOSiR-u.

Woda w atrakcjach została już oczyszczona, jednak czeka jeszcze na pobranie próbek przez sanepid. Do czasu, kiedy nie zostaną otrzymane wyniki badań, wspomniana część Aquaparku będzie nieczynna. Wcześniej kilkukrotnie podobne problemy występowały na terenie ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim.

-Piętnujemy takie zachowanie – dodaje Miłosz Bednarczyk.

(fot. MOSiR)
2017-08-21 20:42:44

74 komentarze

 1. Może to celowe działanie by obniżyć ceny biletów? Swoją drogą przy takim monitoringu basenów, ratownikach, żeby było niemożliwe namierzyć tzw. Klienta jak to możliwe?

  • Żeby móc skuteczni namierzyć klienta musiałoby być tylu ratowników ilu kąpiących i każdy z nich musiałby trzymać za srakę swojego kapiącego – co spowodowałoby nadmierną ilość pozwów o molestowanie i wykonywanie innych czynności seksualnych.

 2. Pisałem przecież, że trzeba podnieść ceny wstępu żeby patologii z 500+ nie było stać.
  Wpuścić bydło na salony to tak jest. Kiedy się miało nauczyć kultury jak naukę skończyło na szóstej klasie powtarzanej kilka razy a dzieci robi tylko po to żeby było za co pić.

  • Sam jesteś patoligią skoro piszesz z taką zawiścią i rzeczywiście nie dla ciebie salony. Opisałeś swój przypadek z tą podstawówką?

 3. Wschodnia kultura

 4. Wiocha w mieście i wszystko w temacie

 5. Szwagier Paderyszczyka siory Mańki brat rodzony

  A ja jestem za tym żeby szczali, srali i żygali. Jak jedene głąby robią coś takiego, a inni nic nie robią żeby temu zapobiec, to chyba jest to dozwolone. Straty z tego tytułu są większe z pewnością jak założyć parę kamerek. Odpalić takiemu lub rodzicowi, jeśli dziecko, karę taką żeby poszło w pięty. Raz, drugi, rozglośnić to i po problemie. Jeśli się tego nie robi, to jest to chyba akceptowane. Czyli nie do toalety tylko do wody. ZAPRASZAMY.

 6. Dokładnie …karać finansowo z całą surowością ,to skończy się sranie i szczanie do basenów …najlepszą karą była by publikacja wizerunku takiego delikwenta ,a w przypadku dzieci ,również wizerunku rodziców, bo nie nauczyli kultury ..ale to niestety nie realne ,choć było by najskuteczniejszą karą

 7. Obowiązkowa lewatywa przed wejsciem na basen i po problemie

 8. Kulę, tzn rzekę wysmarował g…wnem. To jest Lublin, miasto inspiracji. Ciekawe, czym się inspirował ów osobnik. Takie baseny to dla miasta wstyd – mieszkańcy nie dorośli do takich rozrywek. To samo dotyczy fontann na Litewskim.

 9. Takie bydło to od razu trzeba było utopić.

 10. Nie pozostaje nic innego jak zarybić ten basen, żeby pokarm się nie zmarnował!