Al. Solidarności: Zderzenie dwóch pojazdów. Dwie osoby ranne

We wtorek przed godziną 9 na al. Solidarności doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

We wtorek na skrzyżowaniu ul. Prusa z al. Solidarności doszło do zderzenia volkswagena z mitsubishi. Kierujący mitsubishi jadący al.Solidarności w stronę al. Warszawskiej zderzył się ze zjeżdżającym ze skrzyżowania, od strony ul. Dolnej 3 Maja, volkswagenem. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja.

Dwie osoby wymagały pomocy lekarskiej i zostały przewiezione do szpitala. Na miejscu pracują policjanci. Ustalają okoliczności tego zdarzenia. Jeden pas ruchu w stronę al. Warszawskiej jest nieprzejezdny.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na mail alarmowy od czytelnika Kamila – Dziękujemy!

2013-11-05 10:58:55
(fot. lublin112.pl)

1 komentarz

 1. widziałem tę kolizję/wypdek. Mitsubishi miało zielone światło już od pewnego czasu zanim wjechało na skrzyżowanie. VW stał na Al. Solidarności od strony Warszawy na pasie do skrętu w lewno w ul. Prusa. w pewnym momencie VW ruszył, tak jakby zaświeciło się dla jego kierunku ruchu światło zielone ??? Widziałem to stojąc na pasie do skrętu w lewno z Al. Solidarności w Dolną 3-go Maja. w dodatku za VW ruszył także czarny mercedes E-Classa. VW wjechał na skrzyżowanie pierwszy i zajechał drogę Mitsubishi, nie widząc że nadjeżdża bo zasłoniły go samochody stojące wraz ze mną na moim pasie. dużo szczęścia miał kierowca VW ponieważ za Mitsubishi jechało 2-3 Tiry, gdyby trafił na nie, to skutki byłyby nieciekawe…
  patrol Policji „drogówki” w tym samym czasie stał po przeciwnej stronie i nie zareagował po zderzeniu pojazdu, bo był zajęty pisaniem mandatu dla kierowcy Toyoty Rav4. jak zjechałem ze skrzyżowania, to dopiero ruszyli w kierunku kolizji.
  to skrzyzowanie ma fatalny układ świateł. przy takim natężeniu ruchu to niedopuszczalne, aby światła zmieniały się bardzo szybko i równolegle dla różnych kierunków jazdy. ale jak zginie tu kilka osób to może coś dopiero na to poradzą??

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7303zł -0.3%
  • GBP 5.1069zł 0.34%
  • EUR 4.5237zł -0.23%
  • CHF 4.1974zł -0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL