690 680 960

Akcja służby celno-skarbowe i policji wymierzona w podróbki

Ponad 560 sztuk podrobionych towarów zabezpieczyli w ostatnim czasie funkcjonariusze z lubelskiej służby celno-skarbowej. Działania prowadzone były wspólnie z funkcjonariuszami policji.

Funkcjonariusze Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku z Lublina prowadzili wspólne działania z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Puławach wymierzone w nielegalny handel podróbkami.

Na stoisku handlowym w miejscowości Trzcianka mundurowi natrafili na podejrzane zabawki. Ich opakowania, wygląd i cena wskazywały, że mogą to być towary nieoryginalne. Powiadomieni przedstawiciele firm potwierdzili, że zajęte zabawki są podrabiane. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 440 maskotek, pojazdów, zestawów klocków itp.

Z kolei kontrola sklepu z odzieżą w Lubartowie zakończyła się zajęciem 123 sztuk podrabianej odzieży i akcesoriów. Wśród zabezpieczonego towaru były m.in. torebki, spodnie i kurtki opatrzone znakami towarowymi znanych światowych marek.

Czynności prowadzili funkcjonariusze Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku z Białej Podlaskiej wraz z policjantami z Lubartowa. Dalsze ustalenia prowadzą Komendy Powiatowe Policji w Puławach i Lubartowie.

(fot. KAS)

Jeden komentarz

  1. Gdzie teraz dżesika kupi torebkę Prada?

Kursy walut

  • USD 4.0202zł 0.73%
  • GBP 5.0656zł 0.47%
  • EUR 4.3382zł 0.34%
  • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas