690 680 960

80-latek jechał do lekarza, źle się poczuł i wpadł do rowu. W dalszą drogę udał się karetką (zdjęcia)

Dzisiaj rano na drodze wojewódzkiej nr 747 Lublin – Bełżyce samochód osobowy wpadł do rowu. Kierowca, starszy mężczyzna, trafił do szpitala. Nie było większych utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 9 w miejscowości Radawiec Duży w powiecie lubelskim. Na drodze wojewódzkiej nr 747 Lublin – Bełżyce samochód osobowy wpadł do rowu. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG Bełżyce, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem 80-latek jechał w kierunku Lublina. Na prostym odcinku drogi pojazd zjechał do rowu. Jak nam przekazano, kierowca miał się źle poczuć w trakcie jazdy i zasłabnąć.

Ratownicy medyczni udzielili mężczyźnie pomocy po czym przetransportowali go do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. KM PSP Lublin)

13 komentarzy

 1. Jak będe miał tyle lat?????? To poproszę młodszego o zawiezienie , dam dobry napiwek , prucz uzgodnionej zapłaty , chodź dziś nie jednego seniora przeskoczę , to jutro nie wiem czy tak będzie.

  • Pamiętaj „Bez podpisu”, że młodszy może mieć zarówno „kozacką” jak i „ułańską” fantazję.
   Może się z tobą przejechać jak ostatnio Ukrainiec na Glinianej.
   Uwierz, że narodowość w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia.

 2. 80 lat i taka fura ? ????????

 3. Czemu pojazdy służb nie na chodniku? Przecież do postoju pojazdów służy chodnik, ewentualnie droga dla rowerów. Inwalida czy matka z dzieckiem jakoś po trawniku obejdą (i może nawet nie zostaną rozjechani), ale gdy pojazdy stoją na jezdni, to kombajnem może nie dać się przejechać.

 4. Po co tyle straży??????????

  • Żeby się durny Stefan pytał….

   • Dla Twojej wiadomości dodam , że jeszcze jedna jednostka nie dojechała bo coś nie mogli się wybrać bo by jeszcze jeden zastęp był na miejscu , ale g..no Cię to powinno obchodzić , jak nie masz o tym zielonego pojęcia.

    • mieszkaniec tuż obok

     Jeszcze nie tak dawno , stał tam znak na którym napisane było Pawlin i nie wiem komu to przeszkadzało , całe życie przystanek był w Pawlinie itd. itp. , i gwarantuje Ci jak by tak było , to tamta jednostka by na pewno się zebrała , bądź co bądź mają bliżej niż ta wspomniana przez Ciebie w komentarzu , ale nie wszyscy o tym wiedzą.

    • A właśnie ze obchodzi itd

 5. Głębsze rowy kopać. Słuzby i kierowcy będą mieli łatwiej!

 6. Tak zwana przesiadka
  Kiedy pojazd jest w drodze i następuje seria nieszczęśliwych przypadków którego finał kończy się np w rowie. Następuje zgłoszenie wypadku i w chwili gdy operator 112 nr alarmowego przyjmuje zgłoszenie w którym hasło to „wypadek” z automatu wysyłane sa jednostki Policji Straży Pożarnej Pogotowia.
  Zawsze można wskazać w czasie takiej rozmowy, że któryś z wyżej wymienionych służb nie jest wymagane na miejscu i wtedy są one odwoływane.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas