690 680 960

72-latek potrącił nastolatka jadącego na deskorolce

We wtorek w miejscowości Dawidy kierujący fiatem potracił 14-latka jadącego na deskorolce. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem w miejscowości Dawidy w powiecie parczewskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu 14-latka przez pojazd osobowy.

Jak ustalili mundurowi pracujący na miejscu wypadku, kierujący fiatem seicento, 72-latek najechał na nastolatka, który poruszał się w tym samym kierunku. Chłopak jechał na deskorolce w terenie zabudowanym.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował 14-latka do szpitala. Badanie jakie przeprowadzili policjanci wykazało, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

2017-11-04 00:05:04
(fot. ilustr. pixabay.com)

11 komentarzy

 1. Dziadek wyczuł, że to nie prawdziwy skate tylko zwykły pozer i pokazał jak się jeździ 🙂

 2. Chwila – czy kierujący Seicento jechał po chodniku?
  Prawo o Ruchu Drogowym nie zna kategorii „deskorolkarz” czy „skater”… to są piesi. W zabudowanym piesi mają poruszać się chodnikiem, a gdy takiego brak po lewej stronie jezdni i ustępować nadjeżdżającym pojazdom.

 3. Pseudo redaktorku czy był tam chodnik gdzie zdarzył się wypadek?

  • Tak inteligent jak ty nie wie? Jedź i zobacz tam.

  • Na Mapach Google jest chodnik, ale nie przez cały zabudowany, a od kapliczki po kościół… żeby procesja miała jak łazić.

   • To znaczy, że chodnik leży w najczęściej uczęszczanym miejscu.
    O dłuższy, katolicy dopiero się modlą, a inni żądają bo im „sie należy (!).

Kursy walut

 • USD 3.9478zł -0.68%
 • GBP 5.0066zł -0.26%
 • EUR 4.3327zł -0.49%
 • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas