27 września otwarcie Areny Lublin – wstęp na imprezę 15zł

27 września odbędzie się otwarcie lubelskiego stadionu miejskiego. Podczas show wystąpią m.in. laureaci i jurorzy programów „Mam Talent!” i „X Factor”. Za 15zł będzie można uczestniczyć w imprezie otwierającej Arenę Lublin.

Początek imprezy planowany jest 27 września na godzinę 17. Gwiazdami koncertu będą artyści: Agnieszka Chylińska z zespołem, Tatiana Okupnik, Grzegorz Hyży i Ewelina Lisowska. Oprócz tego w czasie koncertu wystąpią laureaci programów telewizyjnych „Mam Talent!” i „X Factor”, a wśród nich m.in.: Artem Furman, Klaudia Gawor, Marta Podulka, Piotr Karpienia, Me Myself and I, The Chance i inni.

Drużynę programu „Mam Talent! ” poprowadzi Agnieszka Chylińska, a drużynę programu „X Factor” Tatiana Okupnik.

Imprezę uatrakcyjnią tancerze grupy Volt Agustina Egurroli, który przygotuje choreografię całej imprezy. Reżyserem widowiska będzie Wojciech Iwański, reżyser formatów „X Factor” oraz „Mam Talent!”.

Do rywalizacji na scenie zostaną zaangażowani widzowie TVN-u, którzy będą mogli głosować za pomocą SMS-ów, a także publiczność Areny Lublin w formie zabawy z prowadzącymi.

Koncert będzie można obejrzeć „na żywo” na antenie TVN od godz. 17.00 do 19.00. Widowisko potrwa do godz. 22.00.

Bilety w cenie 15 zł dostępne będą od czwartku 4 września 2014 roku na stronie www.ebilet.pl, a od połowy września także w kasach Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie.

Część dochodu ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na rzecz Fundacji TVN w celu pomocy Klinice Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie.

O godz. 13.00, na terenie wokół Areny Lublin rozpocznie się otwarty bezpłatny piknik rodzinny z udziałem gwiazd TVN. Na specjalnie przygotowanej scenie będzie można zobaczyć artystów znanych z programów emitowanych na antenie Telewizji TVN.

Projekt powstaje dzięki partnerstwu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie – operatora Areny Lublin, PGE Polskiej Grupy Energetycznej oraz Telewizji TVN.

2014-09-03 17:41:15
(grafika MOSiR)

12 komentarzy

 1. Miałem przeczucie, że będzie szambo…ale że aż takie?! K***a

 2. Organizatorzy jak zawsze dotrzymali słowa, obiecywali wolny wstęp na imprezę otwarcia stadionu i… jest za 15zł od osoby. Dziękujemy bardzo.

 3. nudy nudy nudy jak to w lublinie a pozatym czy jest jakas dryzyna co tu bedzie grac jakas pilke czy kopanina któroś tam ligowa

 4. Szkoda nawet komentować …

 5. rafi – Przepraszam bardzo.Lublin ? To moje miasto i bardzo dobrze się w nim czuję.Nigdy nie ma nudy.W każdym mieście jest tak samo.Jak byś chciał w Warszawie pójść na miasto to byś poszedł kupił sobie loda.Jak byś chciał w Lublinie pojechać to byś pojechał i też sobie kupił.To samo tylko że inne budynki.Więc dzieciaczku…Weź sobie słownik i idź się uczyć.OK?

 6. 27 Września godz 16 Motor Lublin – Stal Rzeszów …. to po co man ten stadion ?????

 7. Ludzie są śmieszni, w mieście coś się dzieje -źle, każdy siedzi na dupie i nic nie robi – źle, typowi Polacy, aby sobie ponarzekać. Mi nie przeszkadza że trzeba zapłacić po 15zl/osb, chętnie się z Żoną wybiorę, posłucham i popatrze, tym bardziej że część z tych pieniędzy idzie na fundację, wolę je wydać tak niż np na paczkę fajek.
  Pozdrawiam wszystkich „optymistów”

 8. Ja również jestem z tych, którzy potrafią się cieszyć 🙂 mam nadzieję,że zarażam tym najbliższych. Idziemy z mężem , dziećmi i znajomymi. „Na pohybel „wiecznym krytykantom i marudom!!!

 9. A na cholerę nam piłka nożna jak same mendy tu grają. WIĘCEJ TORÓW MNIEJ STADIONÓW!!

 10. czy trzylatkowi trzeba kopuwać bilet, czy może być na kolanach u rodziców?

 11. To, że w Lublinie się coś dzieje to bardzo dobrze. Jak dla mnie stadion też jest w porządku. Tylko, no właśnie… nie zapominajmy, że to jednak stadion – powinno się tu grać i to piłkę na pewnym poziomie. A z tym może być krucho. Według mnie otwarcie powinno też być bezpłatne, „gwiazdy” TVN to żadna atrakcja i to one same siebie bardziej reklamują. W sumie jak na otwarcie to żenada. Mógłbym, dać dużo więcej za wstęp, ale na jakąś naprawdę gwiazdę i pewien poziom imprezy. I życzę, żeby stadion na siebie zarabiał.

 12. Nie ma przymusu, a jezeli Lublin taki kiepski to walizeczka i wypie….. Pozdrawiam i do zobaczenia na stadionie))))))))))))))))))))

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8926zł 0.43%
  • GBP 5.0451zł 0.15%
  • EUR 4.5865zł 0.81%
  • CHF 4.281zł 0.85%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach