Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

19-latka zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Trzy osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło dzisiaj rano w miejscowości Biała w powiecie radzyńskim. Samochód osobowy wypadł tam z drogi i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 8 rano, w miejscowości Biała. Jak ustalili wstępnie pracujący na miejscu policjanci, 19-letnia kierująca samochodem osobowym marki Skoda Fabia, mieszkanka gminy Borki, w trakcie wymijania się z samochodem ciężarowym, straciła panowanie nad pojazdem, a następnie zjechała na lewe pobocze drogi, po czym uderzyła w drzewo.

W wyniku zderzenia rannych zostało troje pasażerów skody, którzy zostali przetransportowani do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że 19-latka kierująca autem była trzeźwa.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

19-latka zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Trzy osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

fot. KPP Radzyń Podlaski

19 komentarzy

  1. Kawał – przyjeżdża policja do wypadku na miejscu zastaje samochód rozbity na drzewie obok którego stoi blondynka. Policjant pyta się blondynki co się stało a ona odpowiada – no przecież trąbiłam.

  2. Przyczyną była dzisiejsza pogoda. Rano gdzieniegdzie było podmarznięte. Warstewka zmrożonej wody z opadu konwekcyjnego.

  3. Wsiórka przykozaczyła

  4. Wszyscy mądrzy się wypowiedzieli. Brakuje jeszcze cudownego komentarza Frania. Czyżby coś mu się wkręciło w łańcuch od roweru i połamał ręce że nie może skomentować?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo