690 680 960

19-latek włamał się do 31 skrzynek pocztowych. Szukał…kluczy

19-latek z Lublina usłyszał 30 zarzutów kradzieży z włamaniem do skrzynek pocztowych. Mężczyzna wiedział, że w budynku znajdują się apartamenty do wynajęcia i liczył, że w skrzynkach pozostawiane są klucze. Dlatego po kolei zaczął niszczyć zabezpieczenia, wyjmować korespondencję i szukać kluczy.

Na początku ubiegłego tygodnia policjanci z Lublina otrzymali zgłoszenie o włamaniach do skrzynek pocztowych. Z informacji przekazanych przez mieszkańców wynikało, iż sprawca zniszczył zabezpieczenia i włamał się do 31 skrzynek pocztowych, z których wyjął korespondencję pocztową. Dodatkowo dokonał zniszczenia drzwi wejściowych do klatki schodowej.

Operacyjni z I komisariatu dokładnie przeanalizowali zgromadzone materiały. Na tej podstawie ustalili sprawcę. Jak się okazało to mieszkający w okolicy 19-latek.

Młody mężczyzna usłyszał szereg zarzutów, do których popełnienia się przyznał. Jak się okazało, mieszkaniec Lublina postanowił się włamać do skrytek, ponieważ szukał kluczy do apartamentów znajdujących się w budynku. Podczas przeszukania w domu sprawcy, policjanci odnaleźli klucze od jednego z mieszkań. Z lokalu nic nie zginęło. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. Michał Kowalski

    „Nie mogliśmy znaleźć jakiegoś klucza” — monolog MUMIO

  2. No no ….mógł trochę bardziej nabroić bo za takie „włamy ” nawet go nie zamkną …..i nici z pobytu w apartamencie na koszt podatnika …a widać że gościu lubi apartamenty

  3. do…ć gnojkowi maksa !!!

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas