690 680 960

18-latek pokazał, jak nie należy jeździć. To co zrobił, zapamięta na długo (zdjęcia)

W widowiskowy sposób zakończył jazdę przez wieś 18-latek z powiatu łukowskiego. Auto, którym kierował, uderzyło w ogrodzenie a następnie zatrzymało się pionowo przy słupie energetycznym.

Do wypadku doszło w czwartek przed godziną 8 rano w miejscowości Toczyska w gminie Stoczek Łukowski w powiecie łukowskim. Na przebiegającej przez wieś drogę samochód osobowy uderzył w słup. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Łukowa i Zgórznicy, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz pogotowie energetyczne.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierujący volkswagenem 18-latek poruszał się biegnącą przez wieś lokalną drogą. Nie dostosował jednak prędkości do panujących warunków, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzone auto wypadło z jezdni, staranowało ogrodzenie pobliskiej posesji, po czym uderzyło w słup energetyczny. Samochód zatrzymał się w widowiskowy sposób.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę po opatrzeniu przetransportowano do szpitala. Jak nam przekazano, 18-latek miał obrażenia głowy. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Policjanci prowadzą teraz czynności wyjaśniające w tej sprawie. Niebawem będą też podejmowane decyzje, co do konsekwencji jakie poniesie za swoją szaleńczą jazdę.

(fot. KP PSP Łuków/za OSP Zgórznica)

56 komentarzy

  1. Co was tak dziwi, przecież Mateuszek kłamczuszek mówił że Polska będzie autem elektrycznym usłana:)

  2. niemieckie auto zawiodło przecież ono się samo prowadzi

  3. Ale baletmistrz. Wyczyn roku. Nikt go nie pobije.

  4. Przed wyjściem z domu zjadł bułkę z bananem i wylądował elektromarkiem.

  5. Cała wieś… Cała wieś!

  6. O mało co…. A by zabłysnął…. ! Młody to szczęściarz niech lepiej gra na loterii! A nie szaleje na drodze…Ps.Już myślałem że tych kaskaderów co w stodole i na stodole wylądowali nikt nie przebije w tym roku ale jednak ten jest lepszy

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas