Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

14-latek znajdował się na przejściu, wjechał w niego kierowca volkswagena

Wczoraj wieczorem we Frampolu doszło do potrącenia przez pojazd osobowy nastolatka przechodzącego po przejściu dla pieszych. Chłopiec z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19.00 na drodze wojewódzkiej nr 835 we Frampolu w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na przejściu dla pieszych. Na miejscu interweniowała zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

– Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wskazują na to, że 38–letni mieszkaniec gminy Frampol kierując volkswagenem podczas zbliżania się do oznakowanego przejścia dla pieszych na ulicy Rynek nie zachował szczególnej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa 14–latkowi z Frampola – relacjonuje aspirant Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

W wyniku tego doszło do potrącenia pieszego. Nastolatek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierujący samochodem był trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

9 komentarzy

 1. A From on był? Z Poll?

 2. Gdyby w zdarzeniu brało udział aŁdi, to auto byłoby wgniecione do połowy dachu, a chłopakowi by kończyny pourywało. Jeżeli mi nie wierzycie, to przejrzyjcie sobie artykuły o potrącenia spowodowanych przez latających w czapeczce z daszkiem.

 3. wincyj bez sensownych przepisòw pòźniej cielenta włażą i „myślą” że ich widać

  • Co ty nie stąd ? U małolata myślenia sie spodziewasz ? Łun mo prawo !!! Nalezy mu sie !!!

 4. Najważniejsze, że podobno jest bezpieczniej.

  • To tak samo jak ostatnio U Faszystowska wydała raport że zwiększona ilość uchodźców sprzyja zwiększeniu bezpieczeństwa.

 5. A dzisiaj już zabrali auto na lawetę.Chyba pijany był zgodnie z prawem.

 6. Ilu jeszcze połamanych

  nie ustąpił pierwszeństwa 14–latkowi.Bardzo dobrze się gnój nauczy że nie włazi się na przejście z marszu bez rozejrzenia. Kto się pierwszy zatrzyma jadący samochód i idący pieszy !!. Nawet za komuny nie było takich problemów .

Dodaj komentarz