690 680 960

14-latek jadący ciągnikiem rolniczym doprowadził do zderzenia z audi. Pięć osób trafiło do szpitala

W czwartek przed południem w Wohyniu na ul. Radzyńskiej doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z pojazdem osobowym. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiło pięć osób, w tym troje nieletnich.

Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 11 w Wohyniu na ul. Radzyńskiej. Zderzyły się tam dwa pojazdy – ciągnik rolniczy marki Ursus i pojazd osobowy marki Audi.

– Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy radzyńskiej policji wynika, że 14-latek prowadzący ciągnik rolniczy przewoził na błotniku 13-latka. Nieletni wyjechali pojazdem na drogę i włączając się do ruchu wymusili pierwszeństwo na pojeździe marki Audi, kierowanym przez 54-latka, poruszającym się w kierunku Radzynia Podlaskiego. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów. Do szpitala przetransportowano pięć osób, trzy z audi, 46 i 77-letnią kobietę, a także 5-letniego chłopca oraz dwóch nieletnich znajdujących się w chwili zderzenia na ciągniku – poinformował nas mł.asp. Piotr Mucha z radzyńskiej Policji.

Droga w rejonie wypadku jest całkowicie nieprzejezdna. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Jak nam przekazano z odpowiedzialnością za zdarzenie muszą się liczyć rodzice 14-latka.

19866631_1443366835700448_1635984158_n

2017-07-06 12:43:12
(fot. Freehol.pl Pomoc Drogowa Lubartów, Kock, Radzyń Podlaski, Łęczna)

37 komentarzy

 1. gówniarze wsioki się popisały , brawoo kuwa ojciec z matkom tego gnojka

 2. Widać ze w komentarzach 90% to osoby z miasta i nigdy nie miały odczynienia z życiem na wsi, szkoda gadać. Ale jak to polak, nie znam się ale się wypowiem.

  • A kto kuwa prowadził traktor głąbie kapuściany , miastowy ? Co ma kuwa życie na wsi do wypadku , gówniarz jechał z a nie powinien bo ociec pozwolili bo potrafi = ot co matole

 3. dzieciaki na wsi traktują jezdnie jak przedłużenie podwórka. A tu wina w dorosłych , w szkole że nie uczą podstwowych zasad tzn że trzeba poczekać i przepuscić pojazdy na drodze i dotyczy to wszystkich pojazdów róniez rowerów. Ostatnio dwóch takich łebków w podobnym wieku jak ci tu na traktorze zepchnęli mnie jadącego rowerem bo oni właśnie wjezdzają z drogi polnej prosto na mnie. Zero wiedzy jakiejkolwiek, głopole

  • nerwobula masz bo ty rowerkiem jechales i zawsze masz pierwszeństwo a tu du.a

 4. komentujacy macie choc grosz rozumu???brak słow

 5. Nie ma to jak mieszczuchy☺

 6. lubelska wieś przemówiła, aż wstyd to czytać. Zaścianek i buractwo.

 7. Jeżeli nie wiecie o co to chodzi to nie piszcie ja wiem bo to mojej przyjaciółki bracia

  • To wytłumacz nam o co chodzi. To nie 14 latek kierujący ciągnikiem doprowadził do wypadku? Ktoś pomylił wiek i dzieciak miał uprawnienia? To audi ich staranowało a oni grzecznie z przepisami się poruszali? Wytłumacz, bo jestem bardzo ciekaw wioskowej wersji.

  • Nawet jaby byli braćmi papierza to nie mierli prawa tam siedzieć pusta torbo ! Co ma piernik do wiatraka ? gówniarz spowodował wypadek i poranił ludzi bo jego zacofana wiejska rodzina mu na to pozwoliła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. Zamknijcie te ryje i sie ogarnijcie! Boziuu, byliście tam, że tak wszyscy wszystko wiecie?! Tacy mądrzy jesteście.. Każdy mądry, bo nie jego to dotyczy. Najlepiej tylko wszystkich oceniać z góry i wyzywać od wieśniaków i zacofanych, bo nikt nie znalazł sie w takiej sytuacji..Każdy tylko mocny w gębie, a ciekawe jakby jego to spotkało, a inni nie wiedzieli by wszystkiego dokładnie, tylko od razu oceniali…szkoda słów.. stuknijcie sie troche..

  • Kto zdrowy na umyśle pozwala 14 latkowi prowadzić ciągnik po drodze publicznej? Czy jakby dziecko zgineło też znalazł byś wytłumaczenie tej sutuacji ?

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…