Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zmarł policjant z Lublina. Przegrał walkę z chorobą

Komenda Miejska Policji w Lublinie poinformowała dzisiaj, że nie żyje sierż. szt. Rafał Jabłoński. Policjant przegrał walkę z chorobą. Zmarł w wieku 32 lat.

Sierżant Sztabowy Rafał Jabłoński w szeregi policji wstąpił w 2014 roku. Przez całą służbę był związany z Komisariatem VI Policji w Lublinie. Najpierw pełnił służbę w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym, następnie był dzielnicowym. W ostatnich latach pracował w Wydziale Kryminalnym, gdzie zajmował się poszukiwaniami.

Jak czytamy w komunikacie Lubelskie Policji, Rafał był zawsze zaangażowany w realizację obowiązków służbowych. Był dobrym funkcjonariuszem i człowiekiem o wielkim sercu. Sierżant Sztabowy Rafał Jabłoński zmarł w wieku 32 lat, po ciężkiej chorobie.

– W pamięci koleżanek i kolegów zapamiętany zostanie jako osoba życzliwa, empatyczna, na którą zawsze można było liczyć. Kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną Zmarłego. Cześć Jego pamięci! – przekazała we wtorek Komenda Miejska Policji w Lublinie.

Komentarze wyłączone

Wiadomości z info112