690 680 960

Rybna Kraina z Kołobrzegu wraca z dostawami świeżych ryb do Lublina

Wakacje już za nami! Czas wrócić do pracy! Rybna Kraina z Kołobrzegu odwiedzi Państwa miasto po dłuższej przerwie. Zapraszam do składania zamówień przez stronę internetową www.rybna-kraina.pl.

Świeże ryby w Lublinie! Kto już korzystał z naszych usług wie, co oznacza świeże. Wiecie już Państwo, że jestem córką armatora, dlatego też mam stały dostęp do ryb prosto z kutra. Ryby – w zależności od zapotrzebowania klientów – patroszone, z głową, bez głowy, całe lub w formie filetów pakujemy każdemu klientowi w elegancki, utrzymujący świeżość styrobox, ryba jest obłożona lodem.

Tak spakowany towar samochodem chłodnią jedzie do klienta. Ponadto jako właścicielka firmy współpracuję ze sprawdzonymi wędzarniami, skąd biorę wędzoną rybę, pachnącą, soczystą – palce lizać. W ofercie posiadamy m.in. łososia wędzonego na zimno i na gorąco, makrelę, halibuta, dorsza, śledzia, szprota i wiele innych gatunków.

Zaznaczam, że nie magazynujemy ryby, nie zamrażamy jej. Myślę, że warto zamówić u nas towar, aby móc porównać go z rybą, którą pewnie czasami kupujecie Państwo w sklepie. Warto poczuć smak morskiej świeżej ryby, zjeść soczystą, rozpływającą się w ustach makrelę.

Zachęcam do spróbowania przetworów rybnych – paprykarzy i kąsków z dorsza. Mamy rzeszę zadowolonych klientów w Polsce, o czym można przeczytać na naszej stronie internetowej www.rybna-kraina.pl oraz na Facebooku Rybna Kraina. Rybna Kraina jest w Lublinie co miesiąc.

Każdy potencjalny klient, która złoży zamówienie otrzyma smsa 3-4 dni przed dostawą z niezbędnymi informacjami. W Lublinie macie Państwo dwa miejsca, w których możecie odebrać swoje zamówienie: 1) parking przy Media Markt – ul. Tomasza Zana 31 oraz 2) parking przy Domo – ul. Mełgiewska 16.

Zapraszamy do składania zamówień i do zobaczenia w Lublinie.

Kursy walut

  • USD 4.4074zł -0.57%
  • GBP 5.3351zł 0.26%
  • EUR 4.7402zł -0.16%
  • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas