Rybna Kraina z Kołobrzegu wraca z dostawami świeżych ryb do Lublina

Wakacje już za nami! Czas wrócić do pracy! Rybna Kraina z Kołobrzegu odwiedzi Państwa miasto po dłuższej przerwie. Zapraszam do składania zamówień przez stronę internetową www.rybna-kraina.pl.

Świeże ryby w Lublinie! Kto już korzystał z naszych usług wie, co oznacza świeże. Wiecie już Państwo, że jestem córką armatora, dlatego też mam stały dostęp do ryb prosto z kutra. Ryby – w zależności od zapotrzebowania klientów – patroszone, z głową, bez głowy, całe lub w formie filetów pakujemy każdemu klientowi w elegancki, utrzymujący świeżość styrobox, ryba jest obłożona lodem.

Tak spakowany towar samochodem chłodnią jedzie do klienta. Ponadto jako właścicielka firmy współpracuję ze sprawdzonymi wędzarniami, skąd biorę wędzoną rybę, pachnącą, soczystą – palce lizać. W ofercie posiadamy m.in. łososia wędzonego na zimno i na gorąco, makrelę, halibuta, dorsza, śledzia, szprota i wiele innych gatunków.

Zaznaczam, że nie magazynujemy ryby, nie zamrażamy jej. Myślę, że warto zamówić u nas towar, aby móc porównać go z rybą, którą pewnie czasami kupujecie Państwo w sklepie. Warto poczuć smak morskiej świeżej ryby, zjeść soczystą, rozpływającą się w ustach makrelę.

Zachęcam do spróbowania przetworów rybnych – paprykarzy i kąsków z dorsza. Mamy rzeszę zadowolonych klientów w Polsce, o czym można przeczytać na naszej stronie internetowej www.rybna-kraina.pl oraz na Facebooku Rybna Kraina. Rybna Kraina jest w Lublinie co miesiąc.

Każdy potencjalny klient, która złoży zamówienie otrzyma smsa 3-4 dni przed dostawą z niezbędnymi informacjami. W Lublinie macie Państwo dwa miejsca, w których możecie odebrać swoje zamówienie: 1) parking przy Media Markt – ul. Tomasza Zana 31 oraz 2) parking przy Domo – ul. Mełgiewska 16.

Zapraszamy do składania zamówień i do zobaczenia w Lublinie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9646zł 0.41%
  • GBP 4.9941zł 0.05%
  • EUR 4.4745zł 0.02%
  • CHF 4.2099zł 0.04%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Z okazji 100-lecia polskiego lotnictwa morskiego otworzą wyjątkową wystawę
   W Lubartowie odbędzie się coroczne „Annowanie”, czyli ogólnopolski zjazd Anek
   Społeczne obchody upamiętniające ofiary zbrodni wołyńskiej
   Festiwal Pierogów Świata w Lublinie
   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka