Czy w dobie koronawirusa możliwe jest zachowanie bezpieczeństwa w miejscach użytecznosci publicznej?

Szpitale, szkoły, biura, kina, teatry, centra handlowe – to tylko kilka przykładów budynków użyteczności publicznej. W jednym czasie przebywa w nich wiele osób. Aby zapewnić im bezpieczeństwo w dobie aktualnej sytuacji zagrożenia zakażeniem Covid-19, należy zadbać o takie kwestie jak utrzymanie dystansu, zasłanianie ust oraz dezynfekcja dłoni. Regularna i dokładna dezynfekcja dłoni środkiem odkażającym na bazie alkoholu (min.60%) skutecznie eliminuje wirusa. 

Najskuteczniejszym sposobem na dezynfekcję rąk w miejscach publicznych to bezdotykowe, automatyczne standy, często niewymagające dostępu do źródła zasilania. Dozownik firmy Alplast rewelacyjnie wpisuje się w aktualne potrzeby rynku. Posiada automatyczny mechanizm dozujący wrażliwy na ruch, co zapewnia poprawne działanie zarówno w dzień, jak i w nocy, w strefach dużego nasłonecznienia i przy dozowaniu na czarne rękawiczki. Ponadto, jest przystosowany do pracy przy dużym natężeniu ruchu. Urządzenie wykonane jest z metalu, co zapewnia trwałość. Malowanie proszkowe dostosowuje je do pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Może stać samodzielnie lub zostać przytwierdzone do powierzchni. Posiada wersję akumulatorową, która nie potrzebuje dostępu do źródła zasilania oraz wersję sieciową.

Produkt wykonany jest w całości przez polskiego producenta. Urządzenie zaprojektowane i wytwarzane zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz systemem zarządzania środowiskiem ISO 14001:2015. Stacja do dezynfekcji rąk posiada oznaczenie zgodności z europejskimi normami harmonizacji CE.

Więcej informacji tutaj

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9764zł 0.6%
  • GBP 4.956zł 0.12%
  • EUR 4.4671zł 0.03%
  • CHF 4.2018zł 0.23%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”
   Pierwszy w sezonie zlot food trucków w Lublinie
   DARMOWY KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET