690 680 960

Zwykłe rondo, a wielu kierowców nie jest w stanie go pokonać. Tym razem kia zderzyła się z hyundaiem (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu znów było przyczyną zderzenia pojazdów na skrzyżowaniu ul. Ruskiej, Lwowskiej i Podzamcze. Na miejscu pracują policjanci.

27 komentarzy

 1. Nie jest takie zwykłe na pierwszy rzut oka, nie przesadzajcie.Oczywiście nikogo to nie usprawiedliwia i patrzenie na oznakowanie wszędzie to podstawa. Obcy raczej podświadomie szukają wyraźnego wjazdu do okręgu 🙂

  • Zwykłe rondo. Najzwyklejsze. Tylko kierowcy beznadziejni. 100 osób dostanie po 1500 zł mandatu, to może w końcu zaczną myśleć.

 2. Czy zjeżdżający z ronda nie wiedzą, że dolatujący do ronda samochód nie zatrzyma się w miejscu? Skąd rozpędzony kierowca jadący „drogą główną” na wprost ma wiedzieć, że ten wyjeżdżający z bocznej uliczki (jadący po rondzie) ma pierwszeństwo.

  • Czy tępy franio weźmie rozpęd i da dyńką nura w ścianę ?? Nie broń się rękami mat0le bo nie zadziała!!

  • Oj Franio ma chyba mgłę covidową jak na rondzie widzi boczne uliczki. Wejdź na google i popatrzaj na rondo może znajdziesz boczną uliczkę biegnącą przez środek ronda.

 3. łoni nie kumają znaków !!!! 😛

 4. Bo to rondo jest źle oznakowane, jadąc od al. Tysiąclecia znaki pionowe są ustawione niezgodnie z prawem zbyt daleko od ronda, to myli wielu niedzielnych kierowców.

 5. To skutek wmawiania Świętym Krowom, że mają zawsze pierwszeństwo oraz tego, że niektórym uczestnikom ruchu pozwala się poruszać po drogach publicznych bez licencji na przewóz osób czy nawet bez tachografu. Chcesz korzystać z dróg, i mieć na niej takie same prawa, to spełniaj wymogi takie same jak dla kierowców zawodowych i ciężarówek.

  • kierowca bombowca

   O , dzień powszedni i IMBECYL FRANIO do roboty poszedł i komputera się dorwał , jak zwykle w formie ze swoimi idiotyzmami…

  • Mamy następcę Bimera piszącego głupoty. Czyżby Franio to rodzina Bimera ?

 6. Zainstalujcie tam wreszcie jakiś miejski monitoring,

  • I niby miejski monitoring miałby uniemożliwić wymuszanie pierwszeństwa?
   Gratuluję pomysłu 🙂

 7. I bardzo dobrze, oby więcej takich rond ! Zdecydowana większość kierowców potrafi tak proste skrzyżowanie pokonać, ci którzy NIE potrafią powinni być natychmiast PJ pozbawiani bo widoczne szkoła jazdy kasę wzięła za nic a WORD podklepał tylko niewiedzę kursanta !

 8. jak to jest zwykłe rondo, to ja jestem piękny jak Stefano Tarantino. Takie shit’y powinny być likwidowane

  • Panie Stefano Tarantino, chętnie się dowiem, co by pan proponował zamiast zlikwidowanego ronda. Skoro „posiadaczom prawa jazdy’ sprawia taką trudność dostrzeganie i przepuszczanie jadących tylko z jednej strony, to ciekawe jak pokonują oni skrzyżowania równorzędne.

 9. Zawsze wierzyłem w umiejętności kierowców, i oddzielałem ich od posiadaczy praw jazdy, ale jak 112 informuje, że nawet wielu kierowców nie jest w stanie pokonać tego ronda , to znaczy, że pora wybudować obwodnicę tego ronda.

 10. Postuluję o powołanie na tym skrzyżowaniu instytucji „pana z lizakiem”.

Kursy walut

 • USD 4.4787zł 0.84%
 • GBP 5.4534zł -0.04%
 • EUR 4.6995zł 0.21%
 • CHF 4.7472zł -0.15%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ