690 680 960

Znaczne ilości marihuany u mieszkańca gminy Konopnica

Kryminalni z Bełżyc zatrzymali mieszkańca gminy Konopnica, który posiadał znaczne ilości marihuany. 28-latek stanie wkrótce przed sądem, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

18 komentarzy

 1. to jak seler albo inna pietruszka wygląda

 2. Widać efekty pracy CBŚP i pozostałych gałęzi policji w kraju.
  Bejbiątka.. na zdjęciu widać drugiej jakości towar. Pierwszej topki to dopiero rarytas. Ale teraz topkow już nie ma, to trzeba zbierać pozostałości.
  To tak jak w fajkami, lepszy tytoń idzie pod marką a gorszy taniej pod inną.. 🙂

 3. Cieee chorrroba !!!

  Jak tak pragnął tego „dobra” to przypilnować, żeby to zeżarł, poczekać ze trzy dni i wezwać „pomoc”.
  Czego maryha by nie dokonała, dokończyli by lekarze, a grabarz ustabilizowałby go ostatecznie.

  • Tak to może napisać tylko osoba która nie ma zielonego pojęcia o czym pisze. Zresztą jak większość która jest na nie!

 4. Sądząc po komentarzach, państwo uważają, że TO może zabić, widać bardzo wysokie wykształcenie drodzy państwo, a poza tym, skoro zamykaja za pokruszone liscie to strach dzieciom salatki do szkol robic bo jeszcze zlapia i powiedza ze nielegalne. Żyjemy w kraju, w którym zamiast czuć się bezpiecznie w obecności policji, obywatele wrecz sie boją. Proszę zapoznać się ze statystykami ZGONÓW PO ZAŻYCIU MARIHUANY A PÓŹNIEJ PO ZAŻYCIU ALKOHOLU I ZASTANOWIĆ SIĘ CZYJE DZIAŁANIE JEST W POLSCE LEGALNE A CZYJE NIE! Jeżeli panstwo nie wiedza jakie jest dzialanie marihuany to jest to dzialanie czesto bardziej pozytywne niz alkoholu, uspokajajace, przeciwbólowe, potrafi nawet poprawic kreatywnosc czy tez samopoczucie, a alkohol? Sami wiemy, wymioty, zaburzenia rownowagi, wymioty, czas sie zastanowic czy panstwo chce obywateli sie pozbyc czy troszczyc o nich 😉

  • Drogi Zibi. Marihuana – jak wszystko – może prowadzić do ciężkich powikłań. Oczywiście trzeba by przyswoić dużą dawkę (kilka kilo), aby umrzeć, jednak da się. Poza tym palenie – tak jak w przypadku papierosów – może doptowadzić do schorzeń układów krążenia i oddechowego, takich jak nowotwory, zaburzenia rytmu serca (było z tego powodu kilka zgonów), spadek ciśnienia, stany zapalne. Poza tym każdy używający – w tym ja – doskonale wie o problemach , jakie przynosi nadużywanie: drgawki, problemy z pamięcią krutkotrwałą, koncentracją, pogłębienie stanów depresyjnych lub schizofrenicznych. Lecz zgadzam się z twierdzeniem, że ganja mniej szkodzi, niż alkohol. Zgadzam się, ponieważ przemawiają za tym badania i statystyki. Jednak nie podpierał bym się głównie tymi ostatnimi, gdyż – nie ma co – marihuana jest trudniej distępna, przez co mniejszy procent ludzi ją zażywa, i badania mogą być niemiarodajne. Na koniec jednak: SADZIĆ PALIĆ ZALEGALIZOWAĆ.

 5. Ehh. Ostatni komentarz poniżej krytyki.

 6. W zdecydowanej większości ludziom jest obojętne, czy zalegalizują, czy nie. Spora część społeczeństwa jest jednak „za”. I to głównie nie z powodów osobistych (zażywanie) lecz czysto praktycznych (wpływy do budżetu itp…). Jednak nami nadal rządzą ludzie, którzy są niedouczeni lub po prostu uprzedzeni.

  • Uprzedzeni ? Nie zgadzam się. Politycy nie mają jaj by wyjść z taką inicjatywą. Wyobrażasz sobie pasek w info Legalizacja marihuany już wkrótce.
   Wyobraź sobie, jaki wstrząs byłby w mediach. To informacja jest tak mocna jak z 10 kwietnia.

   Więc dopóki nie zmieni się siłą w sejmie. To wszystko co korzystne dla Państwa będzie ignorowane i negowane.. zapraszam do dyskusji w tej sprawie, jeżeli ma ktoś inne zdanie.

   • Miło mi się do niej przyłączyć. Pisząc o uprzedzeniu miałem na myśli głównie określenie „narkotyk”. Poza tym niech szanowny rozmówca popyta ludzi. Część oczywiście będzie za, lecz zawsze znajdą się tacy, kturzy będą przeciw. Niestety, tych drugich jest sporo i – niestety – będą mieli rację, gdyż – jak wspomniałem w innym moim poście – marihuana (jak wszystko w nieodpowiedniej dawce) szkodzi tak samo, jak inne urzywki. A trudniej o legalizację takiej substancji, ktura – pomimo ewidentnej nieznajomości tematu – jest przez klasyfikację jako ” narkotyk” i wrzucana mentalnie do jednego worka z amfetaminą, krokodylem i „kompotem” z główek makowych, niż o piętniwanie publiczbe papierosów, alkoholu, czy nawet kawy (wszystkie te substancje są lub zawierają w sobie lekkie lub ciężkie narkotyki).

 7. Konopnica – nazwa miejsca zamieszkania zobowiązuje!

 8. Nigdy nie legalizować tego gó.na Karać dotkliwie i gonić do roboty

  • Do kołchozu z nimi albo rozstrzelac bandytow kryminalistow. Od marychy do mordersta krotka droga!!!

 9. Zioła prowansalskie.

 10. I świat stał się bezpieczniejszy… ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli