Źle zapakowana przesyłka wywołała alarm na poczcie

Wyciekająca z jednej z przesyłek substancja wywołała alarm w jednym z lubelskich urzędów pocztowych. Na miejscu interweniowała policja i straż pożarna.

16 komentarzy

 1. Pewnie ktoś rzucał paczką więc uszkodziła sie

 2. Najpierw sami rzucają paczkami jak workiem z ziemniakami ,a potem wzywają „służby ” ze się coś wylewa

 3. generalnie zauważyłem że oczekiwanie od poczty doręczenia paczki w terminie wywołuję panikę. Zwłaszcza wartościowej lub terminowej.

  • Przecież paczki z poczty dochodzą do adresata na następny dzień zazwyczaj, najpóźniej na drugi dzień od nadania. Często wysyłam i nigdy nie było problemów z paczkami nadanymi na poczcie.

 4. No niestety panowie i panie pracownicy poczty polskiej , to ze na paczce nie pisze „ostrożnie ” bo ktos nie opłacił tej opcji ,która i tak niczego nie gwarantuje w waszej „firmie ” , nie znaczy ze trzeba tą paczką złośliwie napie…alać , a puzniej wzywać służby „bo coś z niej cieknie „

  • A noże trzeba się przyłożyć i zapakować jak należy? Dopłacić za naklejkę ” ostrożnie „? Wtedy nie będzie problemów zwłaszcza wtedy jak wysyła się jakąś ciecz. No i niestety panie ernest to, że ktoś miał do szkoły pod górkę nie znaczy, że ma robić takie ortograficzne byki. Zamiast dawać dobre rady pracownikom poczty zainwestuj pan w słownik, bo wstyd.

 5. No na bank wtedy na poczcie przestana napier… paczkami i w piłkę nimi grać jak ernest sobie słownik kupi, na 100 %. Śmiać mi się chce gdy z braku argumentów wyciąga się podobne bzdety, to że nie ma naklejki ostrożnie to nie znaczy że można paczką ćwiczyć rzut w dal czy ciągnąć z kopa, uważasz że brak naklejki „ostrożnie ” czy ” uwaga szkło” może uprawniać do poniewierania „naszymi” przesyłkami ? To jest elementarny brak poszanowania do cudzej własności prywatnej którą powierza się poczcie a której pracownicy są zobowiązani do jej poszanowania a nie traktowania jako dopustu bożego, nie podoba się to można zmienić sobie pracę a nie wyżywać się na paczkach.

 6. She mam Gdzieś twoją oryografie Wymyślili ja tacy sami ,,mądrzy .. jak ty .a nalepkę możesz sobie nakleić na czoło ,najlepiej z napisem ” kocham ortografię bo to najważniejsza rzecz w życiu”

 7. She to mówisz że znajomość ortografi i wykupienie naklejki ” ostrożnie daje gwarancję „sukcesu”? Gdzieś ty się uchowal z takim podejsciem? Bujasz w obłokach idealisto. Zejdź na ziemie bo to tak nie działa

 8. Znowu jakiś pan idealny ortograf ,panie ortograf ludzie czasem piszą z błędami w niezamierzony sposób nie dlatego że mieli pod górkę do szkoly ,normalny człowiek to wie i mu to nie przeszkadza .reszta czyli tacy ” idealni” jak pan wierzą w „naklejki ” i inne bzdety

 9. Jak można szanować cudzą własność jak więzniowie to dzielą

 10. A dziwić się im? Są sfrustrowani bo mają 3zmianową robotę do tego weekendową, a ich vizawi siedzą se na obsłudze klienta w biurach od pon-pt i się tak naprawde opitalają za dobry hajs brak nadzoru, tylko dlatego że mają rodzinke co ich na poczte wciągnęła, to samo.jest w urzędach i sądach, po co robić studia w tym kraju jak i tak nikt ich nie uznaje, trzeba miec rodzine w urzedzie czy na poczcie by mieć lekką robotę bez zoobowiązan do końca życia, a kto nie ma znajomości to co najwyżej marny staż na rok dostanie za 850zł…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7851zł 0.91%
  • GBP 5.2717zł 0.51%
  • EUR 4.554zł 0.32%
  • CHF 4.1003zł 0.05%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!