Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

– Zjeżdżały dziesiątki ciężarówek. Mówił, że to pomoc humanitarna. Odpadów w Bełżycach jest o wiele więcej

Składowisko odpadów na wjeździe do Bełżyc nie jest jedyne. Okazuje się, że drugie, jeszcze większe, znajduje się po drugiej stronie miasta.

30 komentarzy

 1. No i git ..teraz tylko podpalić i po problemie

 2. na przemysłowej to chyba o wiele więcej niż 30, władze gminy już na początku roku mówiły o ponad 60 tirach

 3. Znaleźli Ben Ladena – znajdą i tego ,,przedsiębiorcę”. Tylko jeśli zdążył przepisać miliony choćby jak Pawlak na teściów i rodziców, to za utylizację zapłacimy wszyscy. No chyba, że zdąży podpalić – to wciągniemy to nosem.

 4. Cześć lublin112 coś wam te tony źle podali albo ktośźlepoliczył 🙂 w gm Garbów i Jastków byla podobna sytuacja wszystko nadal leży ludzie trochę porozbierali reszta któryś rok z rzędu leży

 5. Możew końcu ktoś się za to zabierze
  Pod Lublinie jest kilka sortowanie „używanych ubrań”

 6. Macie swoja akcje humanitarną..!!! hehehe…

 7. Dlaczego właściciel magazynów wywiózł wszystko na zewnątrz? Jakim prawem? Dlaczego nie został jeszcze ukarany za zaśmiecanie terenu?

  • Dlatego że biznes to prywatyzacja zysków i nacjonalizacja strat. Gdyby najemca zostawił po sobie walizkę z milionem dolarów, to co innego. Ale stertę śmieci? Wystarczy wywieźć na publiczny (czyli w opinii prywaciarza – niczyj) teren i problem z głowy. A za utylizację niech płaci kto inny. Ważne, że magazynu już nikt nie blokuje i można wynająć komuś innemu.

  • Podrzuciłeś facetowi masę śmieci, za które wziąłeś kasę. Tak się nie robi. Wróć, posprzątaj, zapłać za wynajem i legalną utylizację tego syfu. Sąd weźmie to pod uwagę, ale kuper i tak ci przetrzepią.

   • Właściciel mógł przed wynajęciem zażądać kaucji tak jak przy wynajmie mieszkań a tak d blada podrzucił następnemu wygląda mi to na zmowę.

  • tez mi sie tak zdaje on wynajal wiec jego brocha zeby to zaaltwic a nie wywiozl za plot

 8. Właśnie mnie dziwiło, dlaczego mniej więcej od tygodnia mieszkańcy Bełżyc chodzą tak elegancko ubrani. A tego biznesmena DS powinny odwiedzić służby. Śmieci są teraz na topie, więc facet będzie miał spory problem. PiS i Ziobro mogliby z tego zrobić pokazówkę i wysłać mocny sygnał do robiących z naszego kraju śmietnik Europy.

 9. W sumie sprytnie. Wynająć magazyn, zapełnić śmieciami i zniknąć…

 10. To na tym ma polegać ta dobra zmiana, że do kraju wwożone są śmieci z zachodu?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo