Zgwałcili kolegę kijem od szczotki. Mieszkańcy Rejowca mają dosyć trudnej młodzieży

Rejowiec uchodził przez lata za ciche i spokojne miasteczko. Wszystko zmieniło się, gdy powstał tam poprawczak. Od tamtej pory mieszkańcy nie mają łatwego życia. Co więcej, wydaje się, że wychowawcy nie są w stanie zapanować nad trudną młodzieżą.

27 komentarzy

 1. Proszę redakcje o poprawienie literówki powinno być w stanie a nie w stenie pzdr
  Ps. Jak ktos pisze dobrze by bylo żeby druga osoba to przeczytała przed publikacja niby maly błąd ale rażący w oczy

 2. mam jeden sposób na zaprowadzenie porządku w takich miejsach – niech wychowawcami będą tzw. karki o wymiarach 2×2 – od razu posłuch wśród wychowanków zapewniony.
  nie wiem, wychowawcom karnet na siłkę? 😀

 3. Z takich „dzieci” już nic dobrego nie wyrośnie. Lepiej to zutylizować…

 4. Ludzie jak można być takim zwyrodnialcem , wiadomo ten 15 latek tez za darmo tam nie trafił .Człowiek jest gorszy od zwierzęcia, bo zwierze by takiego cierpienia nie zadało drugiemu osobnikowi.

 5. Niedaleko jest kopalnia marglu dla cementowni. Rano szkoła, po południu kilka kubików marglu na łebka i skończą się gwałty szczotkami. Przecież w poprawczaku nie ląduje się w nagrodę.

  • Do szkoły to w nagrodę za dobre sprawowanie, a poza tym od świtu do nocy o kromce suchego chleba i suchym pysku kamieniołom.
   Małolatom się w d*u*p*a*c*h poprzewracało od tego bezstresoego wychowania. Nie wolno krzyknąć, karać też nie, sama prawa!

 6. Ot, bezstresowe wychowanie.

  • Pan derechtor Solejuk w relacji na żywo z ławeczki

   Na skutek bezstresowego wychowania, nadmiernie rozwiniętej opiekuńczości, dzieciątka rozwydrzają się coraz bardziej.
   W niejednych tzw. dobrych domach rodzice płaczą w obie garście i żałują momentu kiedy mniej lub bardziej niepokalanie poczynali swoje, pożal się Boże, pociechy.
   A zapowiada się, że będzie jeszcze gorzej.
   I wcale nie jest to groźba karalna z mojej strony.

  • Abb666 i TabChan mylicie się. Wiele przykładów jest na to, że do takich miejsc trafiają właśnie dzieci wcześniej bite i poniżane przez rodziców, o obniżonym poczuciu własnej wartości. Chcesz wychować dziecko to daj mu dobry przyklad. Biciem i krzykami to raczej tego nie zrobisz. A stresowe wychowanie szybciej doprowadzi dziecko do poprawczaka lub co najmniej do jakiejś choroby i zakompleksienia niż wychowanie bezstresowe, wierzcie lub nie. A metody o których piszesz są dla ludzi bezradnych i głupich, którzy nic innego nie potrafią z siebie wykrzesać niż darcie japy i lańsko. To właśnie dzieci takich rodziców robią potem to samo co oni. Ot co

 7. Anonimous Wiecej Cie Nie Obchodzi

  W takich typu ośrodkach wychowawcy widzą to co chcą widzieć … a na dodatek sami grają ochronę tego typu incydentów ukrywając prawdę o jaką prosi młodzież w tych ośrodkach a na czym to polega tego nie wiadomo nie chcę stwierdzać faktów wystarczyło żeby pewne instytucje przeszły się nadzorując od czasu do czasu działania takich pomocy dla młodzieży .

  • „W takich typu ośrodkach wychowawcy widzą to co chcą widzieć”
   Smutne. Jeżeli to prawda, to poprawczaki z całą pewnością nie spełniają swojej funkcji.

   „… a na dodatek sami grają ochronę tego typu incydentów ukrywając prawdę o jaką prosi młodzież w tych ośrodkach a na czym to polega tego nie wiadomo nie chcę stwierdzać faktów wystarczyło żeby pewne instytucje przeszły się nadzorując od czasu do czasu działania takich pomocy dla młodzieży .”
   Można na polski?

 8. Wziąć jednego z drugim na dziedziniec zakładu, spuścić gacie do kostek w wpieprzyć po 50 batów, gwarantuje, że zapamiętają.
  Ale nie, nie wolno…

 9. za tą młodzież odpowiada właściciel ośrodka i to on powinien zapewnić bezpieczeństwo tejże młodzieży a jeżeli nie potrafi lub nie chce tego zrobić to należało by zamknąć ośrodek a właściciela pozbawić dochodowego interesu a w przypadku gdy rażąco zaniedbuje swoje obowiązki – pociągnąć go do odpowiedzialności karnej

 10. to nie poprawczak tylko zart. gdzie sa ludzie ktorzy prowadza nadzor nad nimi? nadzor chyba tylko papierkowy, nigdy nie bedzie dobrze,nastolatki włoczyly sie – to moga sobie tako wychodzic pieknie, to poprawczak czy kolonie? gdyby byl tam jakis rygor to zadnemu nie przyszlo by robienie „chrztu” itp kto tam pracuje ludzie!!!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew