690 680 960

Zderzył się ze skodą i uderzył w drzewo. Zostawił auto z pasażerką i uciekł pieszo

Po raz kolejny wsiadł po pijanemu za kierownicę. Na skrzyżowaniu zderzył się ze skodą i zatrzymał uderzając w drzewo. Uciekł, ale szybko wpadł w ręce policjantów.

25 komentarzy

 1. Wsiada po raz kolejny bo jest społeczne przyzwolenie na picie i jazdę ! Niby każdy się oburza ale jak to dotyczy kremu najbliższych jego znajomych to każdy wie, ze np. Lutek pije i jeździ ale przecież to „nasz” Lutek, przecież niebie wczoraj tak jeździ i jeszcze nic się nie stało… No właśnie… „jeszcze”…aż do czasu kiedy przysłowiowy Lutek wytłucze całą Bogu ducha winną rodzinę ! A władza… Też się nie kwapi bo skoro SUWERENOWI nie przeszkadza a suweren sam pije i jeździ to zakazując i karząc za picie sprzeciwią się woli suwerena !!! W pis du z taką władzą !

  • To samo zawsze mi do głowy przychodzi. Przecież w większości wypadków ktoś widział, że wsiada do samochodu, ktoś wiedział, że jest napity, Pomijam pasażerkę-idiotkę, która z nim wsiadła. Dlaczego policja nie interesuje się okolicznościami, w których moczymorda wsiadł za kółko? Przecież nietrudno to ustalić i ukarać kilka osób za współudział. Nikt im nie każe bić się o kluczyki z pijanym – wystarczy telefon na 112. Ale właśnie: jest przyzwolenie. I dziwić się, że ten ciemny narów dokonuje takich wyborów.

  • No i temat oczywisty – konfiskata pojazdu, jako narzędzia przestępstwa. Nieważne, że ciotki, dziadka itd. Jak będą wiedzieli czym to grozi, to moczymordzie samochodu nie dadzą. Odbieranie prawa jazdy robi na tych pijsach takie wrażenie, jak pogrożenie palcem „A ty niegrzeczny!”. Nie pojadą tylko wtedy, kiedy nie będą mieli czym pojechać.

   • Słabo z tą ciotką. Jak ciotka dała kluczyki pijanemu, to oprócz konfiskaty samochodu ciotkę na dołek 72h i prace społeczne przez 30 dni. Więcej locha samochodu nikomu nie pożyczy. A siostrzeniec na dołek 12 miesięcy, albo opaska na nogę i prace społeczne 365 dni.

 2. Gdzieśkolwiek, jestem

  „…do 2021 roku posiada zakaz prowadzenia pojazdów”, i … jeździ ???
  Bożesz ty mój!!!
  A ja, tylko raz nie stawiłem się na wezwanie sądu, to mnie pod konwojem dowieźli.

 3. 8888 po korekcie "autouzupełniania"

  Wsiada po raz kolejny bo jest społeczne przyzwolenie na picie i jazdę ! Niby każdy się oburza ale jak to dotyczy kręgu najbliższych jego znajomych to każdy wie, ze np. Lutek pije i jeździ ale przecież to „nasz” Lutek, przecież nie od wczoraj tak jeździ i jeszcze nic się nie stało… No właśnie… „jeszcze”…aż do czasu kiedy przysłowiowy Lutek wytłucze komuś całą Bogu ducha winną rodzinę ! A władza… Też się nie kwapi bo skoro SUWERENOWI nie przeszkadza a suweren sam pije i jeździ to zakazując i karząc za picie sprzeciwią się woli suwerena !!! W pis du z taką władzą !

 4. A ta co z nim jechała to ślepa, głucha i bez zmysłu powonienia? Co trzeba mieć w głowie żeby z tak naprutym wsiąść do auta?

  • Mrowienie między nogami. Tylko nie przewidziała, że gość przy zawartości 3,5 promila, nie tylko nie podrapie ale nawet na chatę nie dowiezie.

  • Pasażerka w podobnym stanie do kierowcy, do tego dodałbym, że o lekkim stopniu upośledzenia lub naduzywajac od dłuższego czasu alkohol.

 5. Mózgi trzeba zabierać, a nie prawa jazdy!

 6. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Z nadzieją, że masz internet i zaglądasz na 112, zwracam się do Ciebie Bożesz Ty mój, zrób coś ze swoimi owieczkami (i baranami też), bo ludzki, a w szczególności polski wymiar sprawiedliwości nie daje sobie rady np. z takimi jak opisany w artykule.
  Może wykorzystaj zapowiedziane na tę świętą niedzielę burze i tak pierunkiem… tylko celuj dobrze… we mnie nie, bo nie pije jadąc

 7. takich jeżdżących bez prawa jazdy są już tysiące tylko większość się pilnuje, pasy, światła, ograniczenia prędkości, tak można jeździć przez lata bez kontroli.

 8. Następny LU, dobrze że u siebie na wsi a nie pojechał do obcego miasta

 9. Wyżej macie kolejny przykład pijanego za kierą rano zabrali prawko wieczorem znowu pijany spowodował kolizję. Kuwa do roboty jaśniepaństwo na Wiejskiej zanim nad podbijają.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas