Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie volkswagena z fordem na lokalnej drodze. Dwie osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Wieczorem w miejscowości Tarnawka Pierwsza miało miejsce zderzenie dwóch aut. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Droga jest zablokowana.

23 komentarze

 1. Wysoce zurbanizowane tereny jak miasto wojewódzkie Lublin nie jest miejscem na palenie brudnym rakotwórczym węglem w starym piecu w piwnicy. W miastach są sieci ciepłownicze. Jak się komuś nie pasuje LPEC to niech się ogrzewa prądem lub gazem.

  PS. Mam nadzieję, że niedługo kominki na terenie miasta zostaną zabronione!

  • Pierwszy raz słyszę, że węgiel jest rakotwórczy. Natomiast wieloletnie eksperymenty potwierdziły rakotwórcze działanie spalin z silników Diesla. Może w wysoko zurbanizowanych terenach jak miasto wojewódzkie Lublin zabronić używania takich silników (taki zakaz, o ile wiem, obowiązywał już ponad 20 lat temu w Nowym Jorku) albo przynajmniej wzywać co miesiąc ich posiadaczy na kontrole emisji spalin w rzeczywistych warunkach drogowych?

   • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

    Krysiu – ciekawa jestem, czy mając 70-80 lat, marna emeryturkę i niewielki domek na lubelskim „slamsowie opalany węglem z Columbii, czy Syberii (bo tańszy, a nie gorszy niż ten z Bogdanki) miałabyś kasę na podłączenie się do miejskiej sieci ciepłowniczej, grzanie prądem, lub gazem, który też trzeba by najpierw podłączyć.
    Bo zabronić to nawet taka niezbyt rozgarnięta panna Krysia potrafi, ale dać coś tym „trucicielom” w zamian to już jakoś nie bardzo.

    • „..dać coś tym „trucicielom” w zamian to już jakoś nie bardzo.”
     W zamian za co?
     Tak wyglada świat.
     Jak cie stać to masz, jak nie stać cię to nie masz (..to ktoś ma ci dać?).

 2. Antoni Komisarz Sowiecki

  Bo mój samochód jest większy niż twój. Nie wiem jak wy, ale niektórzy kierowcy uważają że droga jest ich! Nieraz trzeba wjechać w zaspę by pościć idiotę, który jak za komuny miłuje swój samochód

  • Akurat zazwyczaj widzę że kierowcy tych mniejszych pojazdów jadą nieraz całą szerokością drogi nie patrząc na innych nawet na pieszych.

 3. Oświecona panno/Pani Krysiu – co ma piernik do wiatraka?

 4. Bawarska szachownica

  Obwiesie z fordów,renowek,Citroenów i vieswagonow z zaparowanymi szybami myślą że jest mgła i się tłuką na prostej.

 5. Krysia ,Twój komentarz o ogrzewaniu jest bardzo „apropo” tego wypadku ale ja nie o tym .Zastanawia mnie to co widzę czyli zdjęcia z lokalnych dróg po ostatnich opadach ….i zastanawiam się gdzie my zyjemy ? niby środek europy ,cywilizacja ,pługi odsnieżarki za grube pieniadze ,na wszystko niby jest jest kasa ….a drogi wygladają jak gdzieś w środku syberii

 6. Marne redaktorki Tarnawatka to NIE LUBLIN

  • Radzimy zajrzeć na mapę, a przede wszystkim zacząć rozumieć czytany tekst…

   Tarnawka Pierwsza w gminie Zakrzew w powiecie lubelskim

  • To żeś błysnął swoją ynteligencją hahahahahaha chciało się pohejtować, a wyszedłeś na geograficznego ignoranta hahahahahha a gdzie tam napisali Tarnawatka co? hahaha do szkoły marsz !!! na naukę czytania

   • Widać tepicielu jesteś tępy!!! Jest różnica Lublin A powiat Lubelski i normalny redaktor umieścił by artykuł w dziale region a nie Lublin

   • Proponuje redakcji zajrzeć na mapę i zobaczyć gdzie sa granice MIASTA Lublin

    • A my radzimy zajrzeć na stronę i zapoznać się z kategoriami informacji podzielonymi na powiaty, a nie pouczać nas pisząc nazwę miejscowości nie mającą związku z tym zdarzeniem.

    • Aleś się napiął, hahahahahahahahahhaahhahaha, ale jaja!

 7. To jest droga w Polsce ? myślałem że gdzieś w ostępach północnej Kanady .Przecież u nas są służby drogowe ,cywilizacja i w ogóle „europa ” ,to jak takie rzeczy jak nie odsniezona droga w kilka dni po opadach są możliwe ? no jak ?

 8. Jak oni tego dokonali…?? Na rondzie?? Za taki numer prawko zabierać!

 9. Tam żadnej ulicy nie widać może to pole a jak ulica to wina zarządcy drogi

 10. Jak zwykle wieśwagen musiał spowodować wypadek.