690 680 960

Zderzenie dwóch aut na Związkowej. Trzy osoby w szpitalu

Kierowców jadących ulicą Związkową w Lublinie czekają utrudnienia. Po zderzeniu dwóch aut, jedno z nich zatrzymało się na drzewie.

Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 12 na ulicy Związkowej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa osobowe ople. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący jednym z opli mężczyzna, wyjeżdżając z ulicy Bursaki wymusił pierwszeństwo na kierującej oplem, która jechała ulicą Związkową w stronę al. Spółdzielczości Pracy.

Doszło do zderzenia pojazdów w wyniku którego uderzone w bok auto zostało wytrącone z toru jazdy i uderzyło w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Trzy osoby, kierująca oraz dwoje dzieci które podróżowały wraz z nią, zostały przetransportowane do szpitali.

Oboje kierujący byli trzeźwi. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Całkowicie nieprzejezdny jest pas jezdni na ulicy Związkowej w kierunku al. Spółdzielczości Pracy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 14.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!(fot. nadesłane – Łukasz)

(fot. lublin112)
2014-10-11 13:06:27

8 komentarzy

 1. Który to już raz? Nie daj zrobi się trochę chłodniej i spadnie deszcz. Wówczas będzie można ustawić tam kamerkę i materiału będzie aż nad to.

 2. Tam po prostu z ulicy Bursaki, zwłaszcza w godzinach szczytu, nie da się przejechać tego skrzyżowania inaczej, niż gaz w podłogę i liczyć, że ktoś zwolni, żeby nas wpuścić. A o lewoskręcie w Związkową można zapomnieć. Czasem jak trafi się jakiś mało ogarnięty kierowca za kierownicą skręcający w lewo, to lepiej zawrócić i pojechać inną drogą – jest szybciej.

  • to fakt światła by się przydały bo z ul. Bursaki to najłatwiej tylko skręcić w prawo w kierunku Choin.
   z drugiej strony nikt przy zdrowym rozumie nie wymusza pierwszeństwa jak nie ma co liczyć że inny samochód zdąży zwolnić a w tym przypadku w niego wjechać to już była sztuka… choć samochód niemal cały mu został

 3. jedno z najgorszych skrzyżowań !

  • Fakt – najgorsze; dla nie umiejących jeździć!

   • Marysia - nie zawsze dziewica

    Tak jest, „szefie diabłów” – garbatemu to i proste dzieci żyć przeszkadzają.
    Dla niektórych to nawet jak na każdym skrzyżowaniu byłyby światła jak latarnie morskie to byłoby niebezpiecznie.

 4. zona policjanta kierowała to sprawca moze mic problemy, juz mu zabrali prawoj azdy

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas