Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

32 komentarze

 1. bimmer DZIADU … jak cie widze w tej twojej 9 letniej pordzewiałej bemie to mi się smiac się chce z takiego dziada jak ty … kup se x6 wersji M dziadu i obowiązkowo max do 3 lat auto starsze to lipa i dziady dziadu…. zawsze się z ciebie smieje jak cie widzee i jeszcze te opony z tescooo hahah

 2. bimmer widzisz to ostatnie zdjecie tam jest na zdjęciu bialy i czerwony samochod to sa kokretne marki !! MEROL I VOLVO taki sobie kup a nie jeździsz stara bema dziadu !!!!!!!!!!!!!

 3. jechał na numerek do bimmera – internetowej pały i oślepł z rozkoszy

 4. Pustak z beemki, ale przynajmniej nie był powolniakiem:)

 5. Jak tym seatem mógł mu to zrobić . Przecież fan bimmera miał pierwszeństwo , bo to jego dzielnia .

 6. Absolwent Wyższej Szkoły Szczerzenia Zębów w Uśmiechu

  „Wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym ul. Łęczyńską w kierunku Drogi Męczenników Majdanka seacie” – Szanowny włściciel beemwicy nie po to odganiał dzieci od michy przez 10 lat, nie po to też wzią kredyt, żeby teraz jakimuś byle seatowi ustępować.

 7. Tylko francuskie auta . BMW nigdy nie kupię .

 8. Kurde Bimmer, cztery komentarze jak na razie i wszystkie nawiązują do Ciebie. Stajesz się sławny 😉 niedługo będziesz u Wojewódzkiego w jakim tefałenie 😉 Pozdro

 9. Ten z Seata też nie był powolniakiem.

 10. Dodaj komentarz

  widziałem moment zderzenia – kierowca bmw szybko wystartował z Przyjaźni w lewo, ale chyba nie upewnił się, że od strony WORD’u mknie seat. Według najlepszej polskiej miary – na oko – wydaje mi sie, że seat jechał zgodnie z przepisami.

Z kraju