Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zdegradowane budynki zastąpił nowoczesny przeszklony pawilon. Nowy dworzec w Janowie Lubelskim otwarty (zdjęcia)

Prace trwały ponad trzy lata, w końcu można korzystać z nowego dworca autobusowego. Inwestycja jest częścią większego zadania, a mianowicie rewitalizacji centrum Janowa Lubelskiego.

24 komentarze

 1. z tego janowa to gdzie można autobusem dojechać

  • Do Lublina ? a tak serio to kiedyś miasto było nieźle skomunikowane z pozostałą częścią Polski. Na szczęście teraz dzięki zapewnieniom rządu do Janowa będą budować kolej więc będzie okazja do budowy kolejnego dworca, tym razem PKP ?

  • Praktycznie na dużą część Europy Sidbad są busy na lotnisko w Jasionce i wieczorne do Warszawy.

 2. do wsi Lublin

 3. Szkoda tylko że najpierw architekt miejski wpadł na pomysł, żeby w miejscu skweru porośniętego drzewami zrobić w całości wyłożony kostką plac, a dopiero po jakimś czasie ocknięto się, że na tej patelni przydałoby się trochę więcej zieleni. Oczywiście jak zwykle za tego typu nieprzemyślane działania urzędników zapłacą m.in. podatnicy (tak, wiem- częściowo dofinansowano z UE).

 4. Przecież to porażka jakich mało, 3 lata robili coś co powinno powstać w 2 miesiące i dodatkowo nie spełnia swoich funkcji.

 5. aż 3 lata taka prosta inwestycja?

 6. znowu sikanie płatne !!!!!!

  • Płatne , tylko dlatego źe są urządzenia do przewijania małego , a to kosztuje??

 7. Zdegradowane? Może autor miał na myśli zdewastowane…

  • Jest to budynek, który obecnie nie jest użytkowany, albo jest użytkowany, ale z zagrożeniem wydania przez właściwy organ nadzoru budowlanego decyzji o wykluczeniu z możliwości jego użytkowania.

 8. Śmietniki pingwiny pamiętamy

 9. Ciekawi mnie charakterystyka energetyczna tego obiektu.

 10. Myślałem, że te zdegradowane budynki to na zdjęciu w nagłówku, a tu się okazuje że to nowe… Serio 3 lata się taki kiosk buduje?

Z kraju