Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zawieszają lotnicze połączenie z Lublina. Plany lotniska mogą być zagrożone

Po serii wzrostów liczby pasażerów korzystających z lubelskiego lotniska, zaczęły się spadki. Do tego jeden z przewoźników zawiesza połączenie. Spada też obłożenie samolotów.

18 komentarzy

 1. czartery do miejscowości wypoczynkowych są za drogie…z Warszawy ten sam wyjazd jest o 500zł od osoby tańszy…wiec za 1000zł od pary każdy woli się pomęczyć i pojechać na Okęcie….jakby to była różnica 400zł od pary…parę tysiecy osób by poleciało z Lublina

 2. To i tak lepsza niż na lotnisku w Radomiu hehehe…..

 3. Pamiętamy nazwiska tych polityków, bardzo lokalnych, którzy twierdzili, że lotnisko po dwóch latach od otwarcia będzie zarabiać na siebie. Wśród nich byli tacy, którzy wcześniej pisali programy restrukturyzacyjne dla niektórych firm z lubelszczyzny i te firmy choć były rentowne to i tak zostały polikwidowane. Lotnisko przy takim zarządzaniu i takim nadzorze nigdy nie będzie przynosić zysków ani nigdy nie przyciągnie świta biznesu na lubelszczyznę. Będzie natomiast doskonałą katapultą za granicę dla młodych i zdolnych ludzi. BRAWO LOKALNE WŁADZE.

 4. Wiklinowy Nocnik

  dawac mi tu Doncaster z powrotem buroki 😉

  • Zgadzam się! Leciałam kilka razy do Doncaster i samolot byl 'wypełniony po brzegi’. To samo mowia znajomi którzy uczeszczali ta trasa. Zadziwiajaca i rownie smutna.. jest decyzja zniesienia lotow.

   • Studętkom jezdem to i bez ksiendza wiem kiedy niedziela...

    A ja sie pytam jak kogo dobrego…
    Na wznowienie lotów do Glasgow moge liczyć, czy tylko liczyć?

 5. i co na to wszyscy zwolennicy PO i naszego Żuka ? zaraz będą pisać że artykuł napisał ktoś z PiS !

  • Ja Ci przyznam rację. Od dawna wiadomo, że Żuk ma układy z wizzairem czy tam innymi Ryanairem i znosi loty do Anglii, żeby zrobić nam na złość.

 6. Brawo Ty… Najlepiej było by wszystko zaorać. Jak ci lokalnie nie pasuje, śmigaj do Wawy. Tam się wszystko opłaca…

 7. Chcemy spowrotem połączenie Lublin-Liverpool.

 8. …a czy nie dziwi was nagłówek, i spadek lotów na ukrainę? spokojnie lotnisko się samo obroni, fakt brakuje kilku kierunków ale to kwestia czasu. Zawsze są alternatywne środki transportu, nie ma co narzekać.

 9. Nie chcą tyrać Ukraińcy za 15 zeta za godzine to trzeba dać 20 to będą latali samolotami zamiast tłuc się tymi „pekaesami” co to koło im oblata 😀

 10. Zabraliście Liverpool, i Doncaster więc latam z rodziną z Warszawy.