Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zastrzelił kota, bo przeganiał ptaki. Stanął przed sądem

Jeszcze w tym tygodniu sąd powinien ogłosić wyrok, w sprawie mężczyzny, który zastrzelił kota sąsiadów. Jak twierdził, ten przeganiał ptaki z ogrodu.

23 komentarze

 1. a po co do więźnia ? Też zastrzelić dziada, taniej dla państwa bo resocjalizacja takiego nie ma sensu, a tylko będzie przeszkadzał społeczeństwu.

  • Sam się zastrzel, też będzie lepiej dla innych – nie będziesz walił smutów na forum…

   • Rozumiem iż masz odmienne zdanie. Ale może je na przedstawisz, a nie pisać aby napisać…

 2. Wysoka grzywna jako zadość uczynienie na rzecz schroniska, tylko taka kara przemówi do rozumu. Kwota min. 10tyś. jak połowę emerytury co miesiąc zapłaci to może na drugi raz się zastanowi zanim sięgnie po flintę. A tak na marginesie 71 lat i taki z niego rewolwerowiec 😉

  • nie bądź śmieszny, za kota? Jak nie pilnowali właściciele sierściucha to niech mają pretensje do siebie samych, a swoją droga jakby zastrzelił ptaszka to też by był raban, że wielkie mecyje ptaszka ktoś zastrzelił… swoją drogą to płacić powinni Ci co zawracają sądom cztery litery takimi głupotami

 3. Dobrze zrobił z tym kotem, bo to dziadostwo tylko łazi po ogródkach i klocki stawia.

  • a ty to chyba zjadasz swoje klocki

  • Szymon, miłośnik kotów

   Jak tak piszesz, to znaczy, że jesteś idiotą! Biedny kot, a ty chcesz, żeby zdechł! Ty nie masz rozumu, lecz głupią mózgownicę napełnioną głupotą!

 4. Ciekawe czy kapuś też dzwoniłby na milicję i żądał odszkodowania, gdyby jego kotek zjadł ptaszki sąsiada. Kotek Kalego może… Chore prawo, chorzy ludzie, Chory kraj.

 5. Dobrze, że upubliczniacie takie bestialstwo.

 6. hahaha jak Kargul i Pawlak

 7. Kot wszedł na posesje i zaatakował mieszkańców … Toż to obrona własna… Jak kury sąsiada wchodzą do mnie na podwórko i atakują mojego psa to on się broni… Jeszcze żadna kura nie wygrała, za to sąsiad uszczelnił płot.

 8. Trzeba było kota pilnować…

 9. Zachował się jak stary ub-ek.

 10. Ciekawe co by było, jakby dziecko sąsiadów przeganiało dziadkowi ptaszki?
  Też by strzelał?
  I pewnie dziadek Polak-Katolik.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo