690 680 960

Zaproponował nawiązanie z 12-latką relacji seksualnych. Mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego został zatrzymany (wideo)

Trzebińscy policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu hrubieszowskiego, który zaproponował nawiązanie z 12-latką relacji seksualnych. W porę zareagowała matka dziewczynki i o wszystkim powiadomiła mundurowych.

21 komentarzy

 1. Miłych trzech miesięcy za #.

 2. A ilu jest pedofili o których nie wiemy ? Jakby tak co drugiego faceta podejść to ciekawe jakie by były wyniki …..

  • A co by było jak by podejść kobietę,zapewne ponad połowa okazała by się *** ***

 3. Koszt utrzymania więźnia to ok. 5tys.zł/m-c. Tańsze dla podatnika byłyby 2 cegły i niech cieszy się wolnością.

 4. Taka administracyjna-obowiązkowa kara dla pedofili to powinno być kastrowanie. Ta dziewczynka co chciał skrzywdzić to w wieku jego dziecka jeśli je ma. W ZK będzie miał dosyć seksu

  • Śpiewałby sobie choćby po odpustach sopranem, na życie by zarobił, a w ZK dobiorą mu się do d… .

 5. Tego od razu zamknęli a tych dwuch co w Lublinie zatrzymali sąd wypuścił

 6. Nie bronię dewianta zwyrola bo to oczywiste, że powinien ponieść karę. Pytanie brzmi co dwunastolatka robi na profilach społecznościowych, skoro ich regulaminy zabraniają rejestracji poniżej określonego wieku. Czy prokuratura postawiła również zarzut rodzicom oraz dostawcy usługi, który zapewne moderuje profile i ich fotografie?

 7. Nie wierzę sąd go nie wypuścił?

 8. W tym kraju jest bezpieczny. Dostanie conajwyżej trzy lata w zawiasach i dozór policyjny. Co innego jakby „obraził” czyjeś uczucia religijne wtedy groziłoby mu 10 lat.

 9. W zk to w zk tamto, ale tam to będzie miał…. Yhyy
  Dostanie ochronę, żaden klawisz nie pierdnie że to pedofil bo w każdym więzieniu się z tym jedzie, złodzieje i tak go rizkminią i będzie miał jechane, wtedy transport do innej puchy i cicho sza, historia zatacza koło i tak w kolko

 10. A ci dwaj z Lublina dlaczego muszą odpowiadać z wolnej stopy, przecież przewinienie było takie samo lub gorsze. Kara powinna być natychmiastowa a może być zmniejszona jeżeli pedofile wyrażą zgodę na upublicznienie danych i wizerunku. Upublicznienie może być skuteczniejsze niż okazanie skruchy.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas