Zamiast żółtych kamizelek, założą wstążki. Pracownicy urzędu wojewódzkiego walczą o wyższe zarobki

Zapowiadany na najbliższy poniedziałek protest pracowników lubelskiego urzędu wojewódzkiego zostanie przeprowadzony w łagodniejszej formie. Zamiast żółtych kamizelek założą oni wstążki.

35 komentarzy

 1. Przy poziomie obsługi jaki prezentuje lubelski urząd wojewódzki to i tak zarabiają za dużo.

 2. Sektor prywatny czeka… Nieroby

 3. Zawsze się można zwolnić i poszukać innej pracy , ale właśnie zapomniałem tam będzie trzeba pracować więc trzeba strajkować.

 4. Chetny do pracy w .....

  Chętnie zamienię się i pójdę pracować do urzędu od prywaciarza
  Więc jak zamieniamy się hmmm ???

 5. Kolejna grupa nierobów będzie protestować ? Nie wstyd wam zebrać o podwyżki ? Nic innego w życiu nie potraficie tylko wyciągać ręce bo … ? Masakra !!! Zaraz pójdą na zwolnienia … kolejna grupa pozbawiona godności … tylko daj i daj …

 6. Zadam tylko jedno pytanie-ile %pkb wypracowuje urzednik i czy ten procent wzrosl w ciagu ostatniego roku,zeby mozna bylo dawac podwyzki? W firmie zeby dostac podwyzke,to trzeba na nia zapracować i miec wyrazne efekty swojej pracy. Za przewracanie papierkow nikt nie powinien dostawac wiecej niz trójke netto. I mowie tu o wszystkich urzednikach. Przede wszystkim dlatego,ze nie istnieje tam odpowiedzialnosc majątkowa za podejmowane dzialania. Dopiero gdy beda odpowiadac za swoje dzialania mozemy mowic o pracy. Obecnie to sztucznie stworzone stanowiska do obracania papierkami,ktorych wymagaja kolejne cudowne instytucje do przewracania papieru.

 7. Do Ant 100 procent racji dobrze gadasz

 8. Ant masz racje za przewracanie papierków powinni zarabiac 3000 zl netto tyle właśnie bym chciał przewracajac te papierki.Brawo Ty większość o to wlasnie walczy. Nie wiecie jakie sa zarobki a komentujecie. Żal

  • Nie więcej niż 3 , czytaj ze zrozumieniem. W urzędzie też tak czytasz dokumenty?

   • I przynajmniej 60% urzędników bym zwolnił od razu. Wtedy może ta pozostała reszta dostawać celowo pisze dostawać a nie zarabiać 3 tys na rękę. Zarabia ten kto pracuje natomiast urzędnik pełni funkcje czyli nie pracuje.

    • Mechanik samochodowy na swoim ,po opłaceniu wszystkich haraczy(takze na utrzymanie bandy tych,co „im sie nalezy podwyzka!) zarobi 3-4tys na ręke. Za konkretną pracę,wiedzę i doswiadczenie oraz efekty swojej pracy. Za co chciałby podwyżke urzednik? w jaki sposob jego praca ma pozytywny wpływ na życie obywateli? Podnoszenie podatków godne jest podwyżki? Traktować to jakos spektakularny sukces,bo w kasie miasta jest wiecej pieniedzy zabranych obywatelom za prace? A moze dać podwyzke,bo zaciągnieto kredyt w parabanku na 30 lat,czym zadluzono gminę i ta zbankrutowała? Dopiero jak urzednik,sędzia i cała banda bedzie odpowiadała za swoje błędne decyzje,bedziemy mogli mowić o podwyzkach i pracy na rzecz obywateli. Bo taki np. ze skarbowego kilka razy przewertuje akta,zanim zablokuje konto i położy cudzą firmę.

  • W budowlane w Lubinie płacą około 2500zł za pracę po min.10h i soboty. Więc 3000zł to za dużo, najniższa krajowa i będzie dobrze. Kasjerki w marketach więcej rzeczy przerzucają i są przynajmniej bardziej uprzejmi!

 9. niech społeczeństwo dowie się ile tak naprawdę zarabiacie? więcej od nauczycieli czy mniej?

 10. Dd no właśnie nie wiecej niz 3.Wystarczy trzy. Ale macie ból

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8065zł -0.72%
  • GBP 5.2513zł -0.41%
  • EUR 4.5552zł -0.16%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja