Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Zakończył się remont wiaduktu na Drodze Męczenników Majdanka. Prace trwały 21 miesięcy (zdjęcia)

Początkowo zapowiadano, że prace miały potrwać do końca października 2019 roku. Oznacza to, że opóźnienie wyniosło 576 dni, a więc 19 miesięcy.

19 komentarzy

 1. Cud !! Kiedy przystąpią do gwarancyjnych napraw usterek ?

 2. Ciekawe, jakie opóźnienie będzie na Janowskiej i Diamentowej. 😉

 3. Jeszcze tzw. „sztuka” graffiti i wszystko gra i koliduje.

 4. na początek może skończą to kostkowanie, zabiorą palety i inne śmieci

 5. Nie powiedziałbym, że bez żadnych utrudnień…. wielkim utrudnieniem pod wiaduktem jak w wielu innych miejscach są buspasy, pod wiaduktem codziennie po pracy mam problem przejechać rowerem obok długiego sznurka aut z jednoosobową załogą…
  wracając z pracy zawsze mówię – aby wyjechać z tego lublina i już się będzie dobrze jechało

  • A ty kogoś wozisz tym rowerem czy tylko powietrze?

  • Masz rację! To karygodne żeby pasażerowie trolejbusów śmiali się ze mnie że stoję w korku.Kim oni są że sobie tak pozwalaj? Przecież to ja jestem kimś! Na razie jeżdżę buspasami bo policjmajstry to cienkie bolki i nie umią za buspas karać.

  • Na tym odcinku (od Wrońskiej do Łęczyńskiej i od Wolskiej do Garbarskiej) powinien być dopuszczony ruch jednośladów (w tym rowerów) buspas-em. Jadący rowerzysta (prawidłowo) prawą stroną lewego pasa blokuje (zgodnie z KD) bowiem oba pasy ruchu. Żaden pojazd komunikacji miejskiej poruszający się buspas-em nie jest w stanie wyprzedzić zgodnie z przepisami (t.j. zachowując 1m odstępu) poruszającego się zgodnie z przepisami rowerzysty. Podobnie pojazdy jadące za rowerzystą nie są w stanie zachować przy ew. wyprzedzaniu odstępu 1m (nie przekraczając dwuciągłej).

 6. I miejsce w „jakoś to będzie”;) jak na razie, bo faworytowi depcze po piętach wiadukt na Diamentowej i Janowskiej hahaa !!

 7. Czyli skończyli, ale nie skończyli.

 8. mistrzowie dobrej roboty, jak w PRL 😛 😛

  • Tyle że nie w PRL, tylko za „efektywnego” kapitalizmu – w dojeniu społeczeństwa, a jak robota się kończy to i dojenie się kończy, więc robota nigdy się nie kończy.

 9. Rekord świata normalnie

 10. Z tego co słyszałem, to ten sam wykonawca bierze się za remont mostu na Wiśle w Sandomierzu. Ciekawe czy mieszkańcy Sandomierza liczą się z tym, że jeszcze kilka lat mostem nie przejadą?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo