690 680 960

Zagrozili mu, że jak nie kupi im piwa to złamią mu nos

Lubelscy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży rozbójniczej. Obaj mężczyźni trafili do tymczasowego aresztu, grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

20 komentarzy

 1. Łojciec i syn???

 2. Typowe Sebixy. Pewnie chłopaki spod Novej. Poziom IQ odpowiada tym jednostrzałowcom.
  Najlepsze jak w komentarzach ich karyny i matrony ich bronią udając obiektywne i nie powiązane. Cały Lublin ma z nich bekę.

 3. Ahh ta patologia wszędzie……..

 4. A to Ci goście spod Novej nie oferują nierządu? Stoją tam cały czas i twierdzą że fajkami nie handlują a tylko jeden zawód polega na staniu tak i czekaniu na klijenta.

 5. Na bank oferują swoje backdoor-y bo po cholere by tak stali i się gibali jak panienki…no chyba że to choroba reumatyczna…to by w sumie tłumaczyło czemu zawsze policja ich łapie…chłopaczki uciec nie mogą… chcą a nie mogą.

 6. To niesprawiedliwe. Znowu sprawcy rozboju zostaną uznani winnymi popełnienia tego przestępstwa.
  A przecież napadnięta ofiara mogła zostać w domu, mogła zejść im z drogi, albo uciec. A tak to tylko przez głupotę napadniętego dwoje osób trafi do więzienia i będzie utrzymywana na koszt budżetu państwa. To, że pójdą siedzieć też już niczego nie zmieni, bo rozbój już się dokonał. Dać po mandacie najwyżej i puścić. Oni nie chcieli nikomu zrobić krzywdy, a tylko piwa się napić.

  • Można posłużyć się jeszcze jedną metaforą, na wypadek, gdyby ktoś nie zrozumiał powyższej.
   Jeżeli nie ma gdzie prawidłowo zaparkować, to „można” zaparkować nieprawidłowo na chodniku, trawniku, drodze rowerowej, czyli zmusić innych do wykonania pewnego działania – obchodzenia przeszkody na drodze.
   Więc analogicznie:
   Jeżeli nie ma gdzie dostać darmowego piwa, to „można” zmusić inną osobę do tego, żeby nam takie piwo dostarczyła. 4-pak piwa kosztuje tyle co 3 godziny parkowania więc koszt podobny.

 7. 10 lat za 4-pak piwa, ładnie ładnie 😂😂

  • nie za czteropak piwa, a za agresję połączoną ze sianem we łbie. dodasz alkohol lub ćpanie i masz mieszankę wybuchową, z którą 99% społeczeństwa nie chce się zetknąć. oby dostali przynamniej z piątkę, a nie żadne grzywny i zawiasy…

 8. Ha tfu na śmieci oby jak najwyższe wyroki wpadły

 9. 20-latek został zapadnięty na przystanku

 10. Gdyby to było Państwo Prawa i Sprawiedliwości, to 20 – latek powinien im strzelić w łeb z 2/rurki i po sprawie. Obrona konieczna. Ale to nie jest kraj Prawa i Sprawiedliwości, stąd mamy na utrzymaniu 2 nierobów – w nagrodę za sianie bezprawia. 10 lat na koszt pracującego jeszcze Obywatela. To nie jest Kraina Prawa i Sprawiedliwości, to Eden dla Nierobów, Bandytów, Meneli i Patoli!!!!!!!

  • kozaczysz, ale tak jak większość ludzi miałbyś opory przed postrzeleniem kogokolwiek, nie mówiąc o zabiciu. możliwe, że by wyciągnął pistolet, pomachał, tamci się nie przestraszą, odbiorą broń i mogiła.

Kursy walut

 • USD 4.4415zł -0.17%
 • GBP 5.4558zł -0.1%
 • EUR 4.6898zł 0.1%
 • CHF 4.7542zł -0.07%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami