Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zaginiona 30-latka z Lublina odnaleziona na terenie Stalowej Woli

Zakończył się trwające od kilku dni poszukiwania zaginionej 30-latki mieszkającej w Lublinie. Kobieta została odnaleziona na terenie Stalowej Woli.

42 komentarze

 1. Zabalowała, nazłość rodzinie.

  • Z powyższego materiału to nie wynika nawet, czy została znaleziona żywa. O balowaniu już nie wspominając.

 2. To już na wycieczkę z piesem do Stalowalowa se pojechać nie wolno!!!

 3. A gdzie jest pies ja się pytam?

 4. To co teraz rachuneczek za koszty poszukiwania?

 5. Bardzo się cieszę że się znalazła i życzę jej jak najlepiej ale na Boga szuka jej całą policja i rodzina a ta jak gdyby nigdy nic znajduje się w Stalowej Woli. No można mieć dosyć wszystkich i wszystkiego ale przecież można zadzwonić na policję i powiedzieć że nie chce by jej szukano.

  • Może i mozna zadzwonić, ale jesli ma np depresję to nie mozna w takim stanie oczekiwać racjonalnego działania.

   • Depresja to jedyne wytłumaczenie jej zachowania. Chociaż w dzisiejszych czasach depresja jest wytłumaczeniem na wszystko. Nawet na najgorsze zachowania matek w stosunku do dzieci. Wiem że to straszna choroba ale nie wszystkie głupoty i wybryki można tłumaczyć depresją.

    • Można. Depresja to nie chandra czy dołek, jak od jakiegoś czasu powszechnie się uważa. To choroba psychiczna, mogąca powodować różne zachowania.

 6. Za mało szczegółów

 7. Stalowa Wola to chyba nawet po drodze w Bieszczady. Może chciała rzucić wszystko i tam właśnie wyjechać?

 8. Ważne,że dziewczyna jest cała i zdrowa. To szczęśliwe zakończenie dramatu rodziny. A co się wydarzyło to już jest ich prywatna sprawa, niech powoli dochodza do siebie. Oby nigdy się to nie powtórzył.

  • Sprawa oczywiście jak najbardziej prywatna tylko całe zamieszanie i koszty zupełnie niepotrzebne. Powinna zostać nimi obciążona bo tak się po prostu nie robi. Chciała uciec ok jesj sprawa tylko wystarczył telefon na policję że nie chce by jej szukano i tyle w temacie.

  • Prywatna sprawa, ale lud pragnie informacji, sensacji. Nie po to wszyscy ekscytowali się tematem przez prawie cały tydzień, żeby teraz zgasić opinię publiczną krótkim stwierdzeniem. To tak, jakby nie wyemitować ostatniego, kluczowego odcinka w serialu 😉

   • Sprawa prywatna ale poszukiwania za pieniądze publiczne. Kiedyś ktoś faktycznie będzie potrzebował pomocy i może to zostać zbagatelizowane przez taką siksę – a nie, to dojrzała kobieta była…

    • Służby nie bagatelizują problemu zaginięć. Gdy już sprawa zostanie przyjęta, machina poszukiwaczy rusza bez namysłu.

  • Dokladnie, dziewczyna moze jest chora, miala jakies problemy, nie nam oceniac. Nie wygladala, jakby planowala jakas podroz, nie bylo to racjonalne dzialanie. Cale szczescie ze sie znalazla i niech dochodzi do siebie…

   • A skąd wiesz z jakiego czasu pochodziły zdjecia z jej wizerunkiem? serio myślisz ze sobie je pyknela na chwile przed wyjsciem na spacer i stad stwierdzasz ze „nie wyglądała jakby planowała podróż”?

  • Dziękuję

 9. Cieszę się że jest cała i zdrowa a resztę pozostawię bez komentarza ….

 10. Grześ przez wieś

  Przełożyła wajchę na Rozwadów.

Z kraju