690 680 960

Zabili kota szpadlem, bo zjadł im wędlinę

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zabili szpadlem kota. Swoje zachowanie tłumaczyli tym, że zwierzę zjadło wędlinę należącą do jednego z mężczyzn.

28 komentarzy

 1. Przekopać pole za stodołą u chamów wiejskich , czy nie zakopali gdzieś konia za to że zjadł im suchy chleb na zagrychę .

 2. Jaja W Majonezie Bez Jaj

  Szpadlem zrobić im dokładnie to samo ,wtedy będzie sprawiedliwy wyrok i nie skrzywdza już żadnego zwierzaczka.

 3. K… co za dzicz. Dajcie mi szpadel, to zrobie porzadek z tymi patusam.

 4. To wszystko z biedy. Niech w ramach odbycia kary skierują ich do opieki nad zwierzętami w schronisku dla zwierząt.

 5. Śmieci, za taki przejaw braku ludzkich odruchów i bestialstwa powinno być minimum 10 lat izolacji od normalnych ludzi

 6. kot popełnił duży błąd

 7. I dobrze zrobili , trzymają śierściuchy , jeść nie dają tylko łaźą po kątach i źrą co im wpadnie, mam w około siebie takie przypadki to znam temat. Załatwiają się w grządkach kwiatowych , tak jak by nie mieli gdzie inndziej.

  • A skąd kot ma wiedzieć że akurat tutaj JAŚNIE PAN/I ma grządkę?
   PS: Przed znakami interpunkcyjnymi nie dajemy spacji 🙂

   • @Modliszka , komentarze to nie dyktando .
    Mądry nic nie powie , a głupi pomyśli że tak ma być .

   • Dokładnie:)
    Kotu wszystko jedno gdzie defekuje:)
    A wędlina też smaczna musiała być, nie dla psa kiełbasa = nie dotyczy kotów:)

  • Zgłoście gdzieś tego kretyna, bo najwyraźniej coś poszło nie tak z jego procesem wychowawczym – może resocjalizacja pomoże.

 8. Nie pochwalam, ale masz zwierzę to go pilnuj i nie podrzucaj innym.

 9. Tak to jest jak się wypuszcza koty i łażą wszędzie samopas, a potem jest płacz, bo ktoś kotka zabił albo samochód go przejechał czy lis zagryzł. Poza tym też by mi się nie podobało gdyby jakiś obcy kot pałętał mi się po mojej posesji i dajmy na to srał w moim ogrodzie czy na mój trawnik przed domem. Co prawda to co zrobili jest karygodne, bo mimo wszystko zjedzenie wędliny przez kota to nie jest powód żeby zakatować go na śmierć. Trzeba jednak pamiętać, że za zwierzę ZAWSZE odpowiedzialność ponosi właściciel więc kobieta sama jest sobie winna, że do tego doszło. Było pilnować sierściucha.

  • Kobieta powinna dostać mandat za zniszczenie czyjejś własności (wędliny). Natomiast takie przypadki powinny być załatwiane zgodnie z prawem, a nie jakieś samosądy. Niestety w Polsce jakby ktoś wezwał policję do zjedzonej wędliny, albo do zasranego ogródka, to by został wyśmiany, więc ludzie muszą sprawy załatwiać sami.

 10. Wiejski lud, nic dodać nic ująć!!! I się pultają jeszcze ,że chama nikt nie trawi.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas