Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zabił po raz kolejny, do tego bez wyraźnego powodu. Kara była rażąco niska, wyrok został uchylony

Po raz kolejny sąd zajmie się sprawą zabójstwa, jakie miało miejsce przed sklepem w centrum Lublina. Poprzedni wyrok został uchylony, gdyż uznano, że kara jest niewspółmierna do popełnionego czynu.

32 komentarze

 1. Okazuje się że nawet z zera Ziobry może być pożytek.

 2. patologia z patolgia sie pozabijala nie ma co zzalowac

  • Sędzia też człowiek. Dał jak najniższy wyrok, bo bał się zemsty bandziora. Dla niego zabić, to jak splunąć.

 3. Kara śmierci dla takiego delikwenta. Więzienie nic nie da, tylko obciąży Nas podatników !

  • Jaka kara śmierci?! Jeszcze pogrzeb na nasz koszt itp. Niech zapieprza przy łopacie, czy na taśmie do końca życia, a wypracowane pieniądze dla potrzebujących.

 4. Morderca pewnie wyborca PO. Katolik by nie popełnił takiego czynu

  • Aneta z Kraśnika chyba ci 5G napromieniowało zwoje ?

   • Lukasz, a może wyborca lewicy? Komunisty zandberga i biedronia co tłukł swoją własną matkę i lubi w kakao? Znajdź mi takiego gościa w konfederacji co własną rodzicielkę leje. Pie****** lewicowa patologia, w dodatku próbująca udowodnić, że gość który posuwa drugiego to normalna rzecz. A no i nie zapominając o bezgranicznej miłości do islamu, religii która nienawidzi lgbt i jawnie nimi gardzi. Natomiast lewica chcę ich w Europie… Czy można być większym imbecylem niż posłowie i wyborcy lewicy?

   • SUPER- taka jest prawda o tych wifi z kraśnika

  • Co za durny komentarz. Pewnie ochrzczony, ale czy praktykujący katolik śmiem wątpić. I pewnie wyborca ani PiS ani PO tylko Konfederacji.

  • Pseudo katolicy należący do PiS i ich sympatycy bronią duchownych pedofili

 5. „Zabił po raz kolejny, do tego bez wyraźnego powodu” no bo jak by miał powód no to by było wszystko w porządku.
  Pośmiejmy się dziś z redakcji 😉

 6. no sorry, ale tak sobie czytam i ta „ofiara” to taka średnio niewinna. jak widać żadna ze stron nie unikała konfliktu, a sprawca wyjął nóż, bo został skopany przez KILKA osób, nie w równej walce. gdyby ciął po rękach lub nogach unikając tętnic, pewnie by się w sądzie wybronił, ale że zabił – już kary nie uniknie.
  z całej sytuacji na plus, że dwa patusy wyeliminowane, a reszta uczestników zapewne na resztę życia „ustawiona do pionu”.

 7. taki z recydywy to może najwyżej do berła klęknąc i to max co może 😀 haha stoją i się przechwalają chyba który głebiej bierze

 8. Dożywocie w kołchozie dla patola.

 9. Pan/pani X
  Zanim się pan wypowie proszę przemyśleć 2 razy co pan napiszę. To co napisali zgadza się mniej wiecej. Oczywiście nikt nie jest święty ale. Sprawca pierwszy zaatakował po czym Mateusz się bronił. Wtedy wybiegł drugi kolega i kłótnia była pomiędzy 2 sprawcami a 2 przypadkowymi osobami. Więc proszę nie mówić że to nie równa walka. A koledze któremu wbił nóż w nogę zabrakło kilku mm i by się wykrwawil na miejscu.

  • kolegów ofiary było więcej, a z tekstu wynika, że przyłączyli się do kopania leżącego sprawcy – gdy jego JEDYNY kompan próbował załagodzić sytuację. jak coś jest błędne w tekście to pretensje do redakcji, a nie pouczanie mnie. bo ja nie komentuję wersji rodziny/znajomych ofiary lub sprawcy, tylko artykuł.

 10. ma szczęście że nie trafił na mnie , dostąpił by wiekuistej resocjalizacji

  • Zbigniew_biznesmen

   Andrzejku mógłbyś go co najwyżej cmoknac. Gość uzbrojony w nóż. Czym byś resocjalizowal? Biblią? A moze pistoletem? Siekierą? W Polsce prawo chroni bandytów, miałbyś wybór albo ginąć albo przekroczyć granicę obrony koniecznej albo wyrwać chwasta i iść siedzieć jak za człowieka. W internecie każdy mocny.