Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wyrywał lusterka, wycieraczki i tablice rejestracyjne. Pijany 16-latek uszkodził ponad 25 samochodów

Na chwilę obecną doliczono się już 25 uszkodzonych aut na Czubach w Lublinie. Nocą pijany nastolatek wyżywał się na zaparkowanych tam samochodach.

27 komentarzy

 1. Tatuś będzie bulil a gnojowi bym ręce połamane na 10 kawałków a duże tak skóra że do końca roku by nie siadl

 2. Za jaja i na latarnię !

  • Szkoda latarni.
   A tak przy okazji: kiedy wreszcie redakcja przestanie nazywać takie śmiecie „MŁODY MĘŻCZYZNA”? To obelga dla każdego mężczyzny.

 3. Pampalini łowca zwierząt

  Połamać łapy i wysterylizować.

 4. Powinien od mundurowych na komisariacie dostac taki wpi..ol zeby sie posral

 5. Fajny filmik z ukarania takiego łepka widziałem kiedyś na sadisticu. Musiał położyć obie ręce na framugę drzwi samochodu i z całej siły mu obie ręce przycięto drzwiami. Nie wiem czy po takiej karze został mu sprawny z jeden palec u ręki.

 6. W Singapurze, kraju jak najbardziej cywilizowanym i rozwiniętym, za wszelkiego rodzaju wandalizmy wymierzane są kary chłosty – także współcześnie. To podobno lepiej działa na przestępców niż kary finansowe i innego rodzaju zawiasy, bo odsetek aktów wandalizmu i napadów jest dość znikomy w porównaniu ze średnią w państwach europejskich. Może by tak wprowadzić podobne rozwiązanie i u nas? Kilku cwaniaczków nauczyłoby się szacunku do cudzej własności i życia…

 7. Powinien odpowiadać jak dorosły. Najlepiej różową kamizelkę z napisem za co i niech zamiata ulice w centrum aż odpracuje za wszystkie szkody i do tego zadośćuczynienie z rok.

 8. a gdzie jego fota?

 9. Ile matka musiała snegu zjeść aby takiego bałwana urodzic

 10. patologia LU