690 680 960

Wypadek przy wycince drzewa. Ładowarka przygniotła mężczyznę (zdjęcia)

W czwartek rano doszło do wypadku przy wycinaniu drzewa w miejscowości Głodno. Poszkodowany mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

17 komentarzy

 1. Bylejakość polskowiejska w natarciu , kuwa po huk ‚to’ stało w zasięgu drzewa a tym bardziej ten wiejski drwal. Tak to jest jak piłę motorową wezmą w łapy amatorzy

  • Pewnie po to aby drzewo nie upadło gwałtownie 😉

  • Bo jakoś to będzie. Może się uda. Bo przeważnie się udaje. A jak się nie uda – to trudno, zdarza się.
   Bezpieczeństwo jest gdzieś tam na samym końcu, są inne priorytety. Najważniejsze, to żeby mandatu 100 czy 200 PLN nie dostać od PiP czy drogówki.

  • Gościu całe szczęście że miał ta piłę w rękach bo by go ładowarka zgniotła. Nie znasz człowieka nie wypowiadaj się kretynie. Nie obrażaj ludzi ze wsi bo większość mieszczuchów ze wsi pochodzi

 2. oooooo odedzwal sie profesionalista kuzwa mac

 3. Trochę dziwne. Po co podniesione widły przy ciągniku leżącym – chyba chciał zapobiec wywróceniu drzewa, tylko że korona drzewa też dużo waży i jest wyżej, działa jak dźwignia, i taki ciągnik leciutko wywróci.

 4. Przykro to pisać, lecz gdyby wcześniej pomyśleli o zasadach bezpieczeństwa, to nie doszło by do uszkodzenia ciała. Głupota nie boli lecz często przyczynia się do bólu.

 5. Czyżby próbowali „położyć” je po swojemu i przekombinowali ? Też zastanawiają mnie te podniesione widły i drzewo między nimi .

 6. Jacy wszyscy znawcy tematu. Żaden z komentujących zapewne nie był na miejscu zdarzenia, nie zna faktów ale co tam, do…bać komentarzem muszą. Wypadki przy jakiejkolwiek pracy były, są i będą. Zdrowia i szybkiego powrotu do domku życzę poszkodowanemu.

  • Te mądrala następny w kolejce jesteś , jak drzewo się podcina z jednej strony to z drugiej nikt i nic nie ma prawa stać. Je te dwa półgłówki tego nie rozumiały to się skończyło jak się skończyło. Trzeba być pozbawionym mózgu aby tego nie rozumieć i nie ma tu wiecej o czym pisać.

 7. Brawo RAFALE chyba tym baranom i pseudo specjalistom BHP urwałeś temat.

 8. Panowie wybrali sobie zły kierunek „położenia” tego drzewa, a że było blisko innego, to splecione gałęzie koron tych drzew wybrały sobie inny kierunek. Oczywiście nie broni to Panów, ponieważ ciagniki i poszkodowany byli zdecydowanie zbyt blisko miejsca wycinki… Współczuję tylko młodemu ktory będzie miał traumę do końca życia, choć ścinał drzewo jak go tata uczył… 🙁

 9. Życzę powrotu do zdrowia.Wszyscy (prawie)jak czytam to eksperci od wycinek drzew.Wypadki się zdarzają tak było jest i bedzie czy to na drogach czy w innych okolicznościachi nie zawsze mamy na to wplyw.

 10. czy ktoś wie co z poszkodowanym ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli