Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na trasie Lublin – Lubartów. Cztery osoby poszkodowane i bardzo duże korki (zdjęcia)

Wciąż występują spore utrudnienia w ruchu na drodze z Lublina do Lubartowa. Na miejscu wypadku pracują policjanci. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Z obu stron utworzyły się spore korki.

23 komentarze

  • Ograniczona widicznosc, dobre sobie, a nie wciskanie sie, zatrzymywanie na srdku drogi krajowej i wymuszanie włączenia sie do ruchu? Codzienny obrazek, korek do Lublina w tym miejscu, każdego ranka przez nich jest.

   • Sam spróbuj włączyć się w tym miejscu do ruchu bez wymuszenia, zwłaszcza rano. Co mają zrobić mieszkańcy? Od strony Lubartowa wszyscy grzeją po 80 km/h w terenie zabudowanym. To przez nich są te korki. W tym wypadku winę ponosi bariera na moście z lewej strony wyjeżdżającego od Boduszyna. Kobieta wyjeżdżając mogła nie widzieć samochodu znajdującego się moście.

 1. w jakim kraju zyjemy ?

  Następna co zamiast cierpliwie poczekać na wyjazd ,wymusza i setki osób musi godzinami stać w korku …powinni taką od razu aresztować ….

 2. Typowe , Lubartów , baba za kierą = wymuszenie.

 3. Oj biedne te baby. Zmuszone wsiadać do samochodów i robić rozpierduche. Gdyby większość zniknęła z dróg nie było by takich strasznych problemów.

 4. Największa trudność z włączaniem się do ruchu w tym miejscu polega na tym, że nie potrafią cierpliwie poczekać. Oczywiście, że na drodze krajowej jest duży ruch, to się nie zmieni, nie wiem czego właściwie oczekują.

 5. A jesli sie nie myle to również widziałem przejazdem ze byla i zabezpiecza miejsce służba drogowa o której zawsze nie piszecie a to akurat oni robią szybko porządek na drodze…

 6. Akurat tam jest dosyć dobra widoczność. W dodatku zdarzenie miało miejsce w sobotę, gdy ruch jest mniejszy. Nie ma co zganiać na wadliwe skrzyżowanie.

 7. Wieśniaki z biduszyna, nie potrafią się normalnie włączyć do ruchu tylko muszą wymuszac. Raz jednego wieśniaka nie wpuściłem to mi machał środkowym palcem. Ha tfu na ciebie

 8. No co się czepiacie …wszyscy im ustępuja ,to i ta za kierownicą też liczyla że jak wyjedzie ,to ktoś jej ustąpi …a tu niespodzianka ,nie ustąpił ,ham jeden …..

 9. Jestem dumny jak widzę Ruch Drogowy zajmujący się oględzinami miejsca wypadku drogowego – to jest wasza równiez duma i honor, nie dajcie sobie tego odebrac, pozdrawiam