690 680 960

Wykopali dół, aby do lasu nie wjeżdżali motocykliści. Powstała groźna pułapka również na rowerzystów

Przy jednej z dróg prowadzących do Lasu Dąbrowa wykopany został rów. Jego celem ma być uniemożliwienie wjazdu na teren lasu motocyklistów. Tymczasem rowerzyści obawiają się, że może tam dojść do groźnego wypadku.

32 komentarze

 1. Takie rzeczy w katolickim kraju? Aż się wierzyć nie chce że spokojni motocykliści nie szanują cudzej własności.

  • w spokojni właściciele tych własności, katolicy nie szanują cudzego życie i zdrowia… a niech kark skręci.. ktokolwiek to właściciel posesji odpowie za uszczerbek na zdrowiu… bo takie jest prawo…
   kamienowanie i samosądy to w afryce i u allahowych…

 2. Głupiutki motocyklista niszczący las i tak znajdzie drogę…

 3. To jest Polska! Mur , ogrodzenie z drutu kolczastego albo pod prądem i najlepiej z wieżyczkami wartowniczym tak jak to jest na nowych osiedlach bo nikomu nie mieści się w głowie że jest własność prywatna. Tzn. za utrzymywanie i sprzątanie to scigać właściciela a reszta hulaj dusza !

  • jak kiedyś po pijaku pobłądzisz i zejdziesz z drogi na prywatny teren to nie miej pretensji że ktoś cię siekierą potraktuje…

 4. Jak podaje treść artykułu jest to teren prywatny i niech cyklistka nie biadoli, bo to tylko dobra wola właściciela że jej nie pogonił z tym rowerem. Jeżdżenie po czyimś terenie rowerem, motorkiem czy czymkolwiek jest niedopuszczalne i stanowi wykroczenie.

  • Dokładnie. W USA kulka w glowe za wejście na teren prywatny. Wiec jak właściciel będzie chciał to i fose niech wykopie.

   • Sklep prywatny do też teren prywatny. Więc co – można klienta zastrzelić?

   • Nie stawiajmy napaści czy włamania do domu na równi z przejściem, czy przejazdem rowerem przez nieogrodzoną działkę.

  • Czyli gdy twojemu dziecku piłka wpadnie na pole sąsiada – a dziecko wejdzie na kilka metrów na to pole, to sąsiad ma prawo nogi połamać dziecku? Połamać, bo wpadnięcie do takiego dołu tez się może skończyć połamanymi kulasami.

  • Wiesz jak morde uszargasz, to jest zabawa ale jest tez ryzylo. Wchod za rubla. Wychod za dwa. Jak mawiają Rosjanie.

 5. Dla osób poruszających się pieszo to nie jest pułapka?
  W takim państwie żyjemy. Że za wykroczenia innych (wjazd pojazdem silnikowym do lasu) mogą ucierpieć inni, niewinni. A winnych tego stanu rzeczy oczywiście nie ma.

  • Franiu a gdybyś miał podwórko i ktoś zaorałby Ci je motorem to byłbyś szczęśliwy? Tak jak napisano to teren prywatny i właściciel nie życzy sobie jeżdżenia motorami po prywatnej działce. Równie dobrze może je ogrodzić i co też będziesz krzyczał że sobie ktoś na prywatnej działce dół wykopał? Zejdź na ziemię albo napisz na jakiejś lewackiej stronie to będą piszczeć pod szlabanem i przypinać się do niego żeby gość dołek zakopał. Żałosne. Nie pozdrawiam

   • albo jesteśmy cywilizowani i sprawę wymierzania kar powierzamy sądom albo cofamy się do „kultury” bliskiego wschodu lub Afryki z kamienowaniem i samosądami… i zakopywaniem żywcem

  • Postawić tablicę teren prywatny w tym kraju to za mało.Ja bym postawił teren zaminowany i kilka okrągłości porozrzucał.Może w końcu co poniektórych by dotarł „Zakaz włażenia”.

 6. Jeżeli teren jest prywatny to nie ma sprawy. Szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie. A biadolenie, że pułapka na rowerzyste lub pieszego….to po co lezie na cudzą działkę.

 7. ” Jego celem ma być uniemożliwienie wjazdu na teren prywatny ” i drugi cytat: „poinformował jednak, że jest to teren prywatny”. Proste??? W Zakopanym wejście na Gubałówkę wzdłuż trasy kolejki jest płatne 5 zł. Bo jest to teren prywatny, i jak ktoś chce wejść niech płaci. Teren prywatny i tyle w temacie.

 8. Facet tego nie przemyślał. Wilczy dół jak pod Grunwaldem. Naraża się na procesy.

 9. Uwaga! Bedę budował dom na swojej działce. W ten dom mogą uderzyć jadący motocykliści. Czy łamię prawo?

 10. ale idiota, motorem i tak ominie dol i pojedzie dalej.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas