690 680 960

Szkoła Pracowników Służb Społecznych otwiera swoje drzwi. Przygotowano wiele atrakcji online

W przyszłym tygodniu odbędą się Dni Otwarte Kolegium i Szkoły Policealnej Pracowników Służb Społecznych w Lublinie. Każdy chętny może zapoznać się z ciekawą ofertą placówki.

Lublin
2022-04-25, 10:00

Kolegium i Szkoła Policealna Pracowników Służb Społecznych mieści się przy ul. Sulisławickiej 7 w Lublinie. Ta publiczna i nowoczesna placówka kształci bezpłatnie w wielu zawodach. Wśród nich są: terapeuta zajęciowy, opiekunka dziecięca, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, florysta, opiekun w DPS, opiekun medyczny, opiekun osoby starszej, opiekunka środowiskowa, asystentka osoby niepełnosprawnej, asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, technik dentystyczny czy też pracownik socjalny. Niedawno uruchomiono też kolejne kierunki: technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik ochrony osób i mienia a także podolog.

Szkoła zapewnia nie tylko profesjonalne wyposażenie, lecz również bezpłatne materiały do zajęć. Nie bez znaczenia jest także duży bezpłatny parking na terenie placówki. Aby zostać słuchaczem szkoły, wystarczy mieć ukończoną szkołę średnią. Teraz jest szansa, aby dokładnie zapoznać się z ofertą placówki, gdyż w poniedziałek i we wtorek 25-26 kwietnia, odbędą się Dni Otwarte.

Dla wszystkich gości przygotowano wiele atrakcji. W poniedziałek o godz. 17:00 rozpocznie się pokaz kosmetyczny online, o godz. 18:00 pokaz online technik arteterapii, a o godz. 19:00 online pokaz florystyczny. Z kolei we wtorek w tych samych godzinach zaplanowano pokazy: masażu, technik protetycznych oraz florystyczny (również online). Zapisy oraz dodatkowe informacje znaleźć można na stronie internetowej szkoły lub jej profilu facebookowym.

 

(fot. materiały organizatora/nadesłane)

2 komentarze

  1. Swietna szkoła. Polecam!!!! Warto

  2. Polecam!!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)