690 680 960

Wszystko układa się w jedną całość. Pisklę sokoła zostało otrute, wciąż nie ma śladu po samcu

Wiadomo już, że pisklę lubelskich sokołów nie padło z przyczyn naturalnych. Tak jak podejrzewano, przyczyną jego śmierci był silnie toksyczny pestycyd.

16 komentarzy

 1. chętnie bym przyjął takie sokoły u siebie, zbudowałbym im piękny domek z łóżeczkiem i telewizorem gdyby tylko zżarły sraluchy które walą mi po wszystkim na bogato.

 2. Wyznaczyć nagrodę za informacje. Gwarantuję że są osoby , które mają jakąś wiedzę na ten temat.

 3. To wszystko nieprawda. Prawdziwą przyczyną jest brak ochrzczenia, brak opicia tego ochrzczenia oraz brak zapłacenia ksiondzu za ochrzczenie i za opicie.

 4. Jak dla mnie to w pierwszej kolejności policjanci powinni odwiedzić wszystkich „chodofcuf” skrzydlatych szczurów z Wrotkowa, Dziesiątej i Zemborzyc.

 5. Pracuję blisko komina i zauważyłem ostatnio kilka martwych kawek i srok więc cos jest na rzeczy

 6. Gołębie są hodowane na pobliskim placu jednej z firm na inżynierskiej nic nie sugeruje!!! Ale może warto sprawdzić…? A tych latających szczepów jest aż nad to ….

 7. Miało być latających szczurów ale słownik wie swoje…😂

 8. Na tysiąc [email protected] szczurów przypada 1 sokol a i to im przeszkadza. Psa nie można oszczenic a te szczury na potęgę się rozmnażają. Czy te Janusze od gołębi podlegają jakiejś kontroli?

 9. hmm… czyli można zwalić winę na myśliwych i leśników nie pilnujących populacji lisów

 10. I NA KONIEC JESZCZE DODAM
  Dodam jeszcze, że przy milczącej aprobacie od 2019 roku, wszystkich wielkich miasta inspiracji w tym PGE EC (nikt się nawet nie zająknął o nagrodzie) w dniu 14.05.2021 około godziny 18 wg informacji internautów nastąpiła skuteczna eksterminacja tej cudownej sokolej rodziny. Wszyscy otępienni umysłowo, którzy czuli śmiertelne zagrożenie z powodu obecności dwóch dorosłych sokołów, mogą teraz nieco z ulgą odetchnąć. Do dokończenia dzieła został już tylko mały krok – samica i jej dwa pisklęta. A wieść gminna niesie, że karbofuronu i trutki na szczury jest pod dostatkiem i będzie można już całkiem spokojnie położyć się spać. Na zlocie będzie pewnie świętowane i opijane zwycięstwo nad śmiertelnym wrogiem w postaci 2 dorosłych sokołów ( słownie dwóch). Możecie być z siebie dumni – bohaterowie regionu, obrońcy małej ojczyzny. I tym sposobem temat istnienia lubelskich sokołów można już uznać za niebyły. END.

Kursy walut

 • USD 4.1964zł 0.07%
 • GBP 5.213zł 0.19%
 • EUR 4.4902zł 0.11%
 • CHF 4.6298zł 0.56%

Polub nas